BlogPlay.eu

Pakiety internetowe od dziś również w wersji cyklicznej

Od 4. sierpnia Play wprowadził długo oczekiwaną możliwość aktywowania cyklicznych pakietów internetowych. Wersja odnawialna dotyczy następujących pakietów:
 • 300 MB - 5 pln
 • 1 GB - 9 pln
 • 3 GB - 20 pln
Taryfy w których można skorzystać z oferty to:
 • Play na Kartę,
 • Play na Kartę Lubię to!
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta
 • Formuła Play na Kartę.
 • Formuła MINI MAX na Kartę.
Jak łatwo zauważyć taryfa Play Fresh została pominięta a jego użytkownicy zyskali kolejny powód do zmiany oferty. Jako że taryf w Play jest dość sporo i z różnymi wariantami dostępu do internetu to w każdym przypadku sytuacja jest trochę inna. Zacznijmy jednak od tego że w poniższych ofertach niewykorzystany transfer przechodzi na następne 30 dni a po wykorzystaniu pakietu transmisja jest rozliczana następująco:
 • Play na Kartę: opłata za transmisję danych nie jest naliczana, a Użytkownik korzysta z transmisji danych ze zmniejszoną prędkością do końca ważności pakietu. (czyli po wykorzystaniu pakietu mamy lejek, BEZ naliczania opłat!)
 • Play na Kartę Lubię to!: opłata jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty (czyli bezpłatnie z lejkiem lub z pakietu danych)
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta: opłata za transmisję danych nie jest naliczana, a Użytkownik korzysta z transmisji danych ze zmniejszoną prędkością do końca ważności pakietu. (czyli lejek z ograniczoną prędkością)
 • Formuła Play na Kartę: opłata jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty
Formuła MINI MAX jest dość specyficzna i tym razem to również dało o sobie znać. Pakiet zawsze jest aktywowany 1-go dnia miesiąca. Nie ma przechodzenia niewykorzystanego transferu na kolejny miesiąc oraz po wykorzystaniu Pakietu opłata za transmisję danych jest naliczona zgodnie z Cennikiem Oferty. Aktywacja pakietów jest możliwa krótkimi kodami, smsem, w Play24 oraz w menu pod numerem *111#. Jak widać Play spełnił zyczenia wielu użytkowników o cykliczność pakietów internetowych oraz bardzo miłą niespodzianką jest kumulacja niewykorzystanego transferu w większości taryf. Poza tym wprowadzenie lejka to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Dzięki temu oferta pre-paid znowu zaczęła sięwyróżniać na tle konkurencji i więcej osób znajdzie odpowiednią kombinację usług.  
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Pakiety internetowe od dziś również w wersji cyklicznej”

 1. hahah. Play dwoi sie i troi, byle by tylko ludzie uciekli z niewygodnego dla nich Fresha. a ja zapowiadam, ze z tej taryfy nie uciekne, bo mi sie nie oplaca. istnieje Aero2, chyba do 2016 i te durne pakieciki na internet mnie po prostu nie robia.

  zebym zrezygnowal z Fresha i aktywnych Zbieraj Minuty, Play musi sie bardziej postarac. z drugiej strony jesli postara sie za bardzo, straci klienta – proste 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.