BlogPlay.eu

Internet w każdej taryfie Formuła i jeszcze większy zasięg 4G LTE

Od 24. lipca Play modyfikuje taryfy z rodziny Formuła Unlimited. Najważniejszą zmianą jest udostępnienie bezpłatnego pakietu na transmisję danych w cenie abonamentu od 250 mb do 3 gb. Ceny dla umów w opcji "tylko sim", szczegóły poniżej: Formuły-Unlimited-tabela-2 W najtańszej taryfie za 9,99 jest możliwość wykupienia pakietu zawierającego 50 minut do wszystkich sieci (komórkowych i stacjonarmych) oraz 50 sms/mms. Cena wynosi 10 pln/mies. Każdą taryfę uzupełniono o bezpłatne LTE na okres 6 miesięcy. Skoro jesteśmy w temacie internetowym, to jeszcze parę słów o pakietach zawartych w abonamencie. Zgodnie z regulaminem, po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia do 8 kb/s a transmisja jest bezpłatna. Wniosek z tego taki, że mechanizm kolejnych progów Bezpiecznego Internetu w nowej odsłonie przestał obowiązywać. Opcjonalnie za 10 pln/mies można podwoić pakiet danych i np w taryfie Formuła Europa Unlimited mieć łącznie aż 6 gb danych. Na konferencji która odbyła się 22 lipca oprócz nowości w taryfach Formuła pochwalono się również zasięgiem LTE z którego może już korzystać 44% populacji. Przypominamy, że taki wynik Operator uzyskał w ciągu 8 miesięcy od komercyjnego uruchomienia w listopadzie 2013 r. IMG_9056 IMG_9061 IMG_9074
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Internet w każdej taryfie Formuła i jeszcze większy zasięg 4G LTE”

 1. Ciekawe kiedy Play On-Line pokaże nową ofertę.

 2. Darmowy Internet LTE wielu przekona do tej oferty. Tak przynajmniej myśle

 3. “Zgodnie z regulaminem, po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia do 8 kb/s a transmisja jest bezpłatna.” – fajne mi darmowe LTE. 8 kilo BITÓW / sekunde. to to jest 1 (slownie: JEDEN) kB/s. dla porownania pierwsze modemy, za pomoca ktorych laczyles sie z TPSA wyciagaly nie 1 a 12 kB/s. 1 kB/s sprawi, ze strona glowna wp.pl zaladuje sie w jakies 7-11 minut.

  naprawde, ktos jeszcze uwaza, ze ktos bedzie zadowolony z takiej oferty? dla przypomnienia do 2016-go jest prawdziwie darmowy internet w Aero2. i jakies 512 razy szybszy 😛

 4. p.s.
  bez limitu. jesli nie liczac durnego captcha ^^

  p.p.s.
  komentarz nie jest sponsorowany ani przez Aero, ani przez Play, a juz na pewno nie przez TPSA ;]

 5. @sunji: lejek na LTE włącza się w przypadku wykorzystania limitu transferu w sieci lte 200gb oraz kiedy pakiet podstawowy zostanie wykorzystany. Oznacza to, że będąc i korzystając z zasięgu LTE nie ruszamy pakietu podstawowego.

 6. @spiro
  limit transferu 200 Gb? pierwsze slysze. skad to wziales?

 7. sunji: z regulaminu “(…) w danym Okresie Rozliczeniowym Operator za-strzega sobie prawo do obniżenia prędkości transmisji danych danemu Abonentowi po przekroczeniu przez niego 200 GB transmisji danych w technologii LTE.(…)”

 8. @Sunji – skąd wziąłeś 8 kbit/s jeśli chodzi o lejek na LTE???
  W przypadku wykorzystania 200 GB operator zastrzega sobie ograniczenie prędkości do 2 mbit/s. Ja lejka nie miałem a zużyłem 300 GB.

  Poza tym mylicie pakiety internetowe na smartfona a usługę darmowego LTE w wybranych ofertach / starterach.
  Doczytajcie oferty i regulaminy, a nie hejtujecie Play nie znając oferty w pełni!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.