BlogPlay.eu

3 dni z promocją doładowań

Od jutra Play rusza z wyjątkową promocją doładowań. Przez 3 kolejne dni: 25, 26 i 27 czerwca każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 100 SMS
11-25 zł 100 mb
26-50 zł 100 minut do wszystkich
51 zł i więcej 100% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem 100mb w taryfie Mini Max - tu ważność jest do końca miesiąca. Promocja obowiązuje użytkowników RedBull Mobile na kartę oraz stare taryfy Play jak np. Play Karta. Klienci korzystający z nowej Formuły Play na Kartę również są uprawnieni do otrzymania bonusów. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “3 dni z promocją doładowań”

  1. świetna promocja 🙂

  2. jak najtaniej przedłużyć czas promocyjnych smsow i minut ? doladowanie za 5 zl w ostatnim dniu promocji ??

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.