BlogPlay.eu

Wyniki Play za Q1 2014r.

05.23.2014 22:07:18 · Opublikowano w PLAY news, wyniki
Dziś Play przedstawił swoje wyniki za pierwszy kwartał bieżącego roku. Liczbą dnia jest 10, 94 mln bo właśnie tyle jest aktywnych kart SIM co daje operatorowi udział w rynku na poziomie 19,3%. Karty abonamentowe stanowią już 45% całej bazy (wzrost o 17% r/r). O ile przyrost całościowo nie jest już tak spektakularny, to warte podkreślenia jest to, że Play pozyskuje coraz więcej klientów abonamentowych. Zapewne ostatnie promocje w których nie płaci się abonamentu przez pół roku nadal będą napędzać ten trend. Udział Play w przyjmowaniu numerów cały czas przekracza 50% - od 5 lat Play jest cały czas niekwestionowanym liderem tej statystyki. Operator będzie nadal chciał pozyskiwać klientów i poprawiać rentowność zaś współpraca z T-Mobile będzie coraz ściślejsza co ma się przełożyć na lepszą jakość dla klientów.
Źródło:
Tagi:

2 komentarze dla wpisu “Wyniki Play za Q1 2014r.”

  1. Romanpos napisał:

    A co Panie Marcinie z druga karta SIM dla jednego numeru ??? Coś ala tandem w ERZE i T-mobile ??? Byłoby to bardzo przydatne. Bo jeżeli mam zostać zmuszonu do działania na zasięgu T-mobile, to wolę przejść do tej sieci i mieć, co by mi się przydało. A kuszą fajną ofertą ….więc czekam…

  2. Romanpos: sugestie co do nowych usług najlepiej składać w BOK.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.