BlogPlay.eu

Zawirowania z roamingiem krajowym

05.12.2014 13:39:34 · Opublikowano w PLAY news, roaming krajowy, zasięg

Jakiś czas temu wspominaliśmy o ściślejszej współpracy Play i T-Mobile. Dzięki niej, sieć różowego operatora zyskała najwyższy status wśród partnerów roamingowych. Dla klienta oznaczało to, że w przypadku zaniku zasięgu macierzystego, telefon w pierwszej kolejności szukał sieci T-Mobile.

Od przełomu kwietnia i maja br. można zaobserwować, że Play uniemozliwia zalogowania się swoich kart do sieci Orange. Początkowo można było sądzić, że są to przypadki incydentalne, ale po sprawdzeniu dostępnych prywatnych kart SIM okazało się, że wszystkie nie logują się do Orange. Na telekomunikacyjnych forach internetowych jest coraz więcej zgłoszeń z taką samą sytuacją. Obecni na forach pracownicy Obsługi Klienta proszą o kontakt z Operatorem w tej sprawie, dzięki czemu karta odzyska możliwość korzystania z sieci Orange.

Jednocześnie przypominamy, że w przypadku utrudnień w zasięgu Orange, klienci Play mają do dyspozycji pozostałe dwie sieci: T-Mobile oraz Plus.

Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Zawirowania z roamingiem krajowym”

  1. Romek napisał:

    A co Panie Marcinie z druga karta SIM dla jednego numeru ??? Coś ala tandem w ERZE i T-mobile ??? Byłoby to bardzo przydatne. Bo jeżeli mam zostać zmuszonu do działania na zasięgu T-mobile, to wolę przejść do tej sieci i mieć, co by mi się przydało. A kuszą fajną ofertą ….więc czekam…

  2. Romanos napisał:

    i cisza……………….

  3. Romanos napisał:

    Bardzo poważne traktowanie klienta

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.