BlogPlay.eu

Formuła Specjalna – nowa opcja w abonamencie

03.25.2014 12:04:12 · Opublikowano w abonament, Formuła Specjalna
Kilka dni temu Play wprowadził do sprzedaży nową ofertę abonamentową - Formułę Specjalną. Nazwa wskazuje, że została skonstruowana na bazie dotychczasowych formuł, jednak z paroma ciekawymi zmianami. Najważniejsze cechy to:
 • nielimitowane połączenia do Play
 • 200 minut do wszystkich sieci i stacjonarnych, WYMIENNE na:
 • 300 smsów do wszystkich
 • 500 MB z lejkiem
 • 45 pln opłaty miesięcznej z mozliwością zakupu telefonu
Ceny poza abonamentem sa takie same jak w pozostałych Formułach 29gr/min i 19gr za SMS/MMS. Oferta jest skierowana dla osób które mało dzwonią i wysyłają trochę smsów - dzięki wymienności minut na smsy abonament nie powiększa się o kolejne opcje. Cieszy fakt, że pakiet internetowy posiada tzw "lejek" dzięki czemu nawet po wykorzystaniu pakietu nie będą naliczane dodatkowe opłaty. Ceny telefonów zaczynają się od 1 pln za którą można kupić m.in. Nokię Lumie 520, a za 89 pln Samsunga galaxy Trend Plus. Uważamy, że jest to dobry ruch w stronę klientów dla których oferty no-limit są zbyt drogie.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Formuła Specjalna – nowa opcja w abonamencie”

 1. niuch niuch… słabe i zdecydowanie nie konkurencyjne

 2. do przebicia konkurencji trochę brakuje, ale i tak jako kolejna opcja do wyboru jest lepsza niż gdyby jej nie było.

 3. LeszekTG napisał:

  spiro – podaj abonament do 45 zl który w cenie ma 200 minut wymiennych na smsy oraz pakiet internetowy z mozliwoscia zakupu tanszego telefonu

 4. oferte porownywalna ma np orange za 49,90 pln. ciut droższa i mniej smsów po wymianie z minutami, ale zapewne mozna dostac jakies znizki przy zakupie na www.

 5. hmmm, przeleciałem strony opów i jakoś nie mogę trafić na tańszą ofertę z minutami wymiennymi na smsy, pakietem danych i telefonem.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.