BlogPlay.eu

7 lat Play na rynku

03.17.2014 0:08:52 · Opublikowano w abonament, Play Fresh, pre-paid
Siedem lat temu, 16. marca 2007r., po paru miesiącach testów, P4 oficjalnie wystartowało z ofertą komercyjną. Abonamenty były prawie kwotowe, a stawki za podstawowe usługi takie same jak w dla kientów pre-paid - od 49gr/min. Nad ówczesną ofertą internetową można się teraz tylko lekko uśmiechnąć. W ciągu tych siedmiu lat wydarzyło się naprawdę wiele, natomiast kamieniem milowym, a wręcz rewolucją była oferta Play Fresh z 2009, a jej uzupełnieniem Stan Darmowy do wszystkich w Play. W ofercie abonamentowej przełomem były oferty no-limit. Wszystko to sprawiło, że w zeszłym roku Play przekroczył poziom 10 mln kart sim. Witamy w Wielkiej Czwórce :) Play to nie tylko atrakcyjne własne oferty, ale dzięki wojnie cenowej klienci pozostałych operatorów mogą mieć równie atrakcyjne ceny. Żeby świeckiej tradycji stało się zadość, jak co roku Play w żaden sposób nie obchodził swoich urodzin. A co dla Was było najważniejsze w ciągu tych siedmiu lat? Play Fresh, Stan darmowy, no-limit, internet a może jakaś niszowa usługa? Piszcie w komentarzach.
Źródło:
Tagi: ,

4 komentarze dla wpisu “7 lat Play na rynku”

  1. Według mnie najlepszą oferta była usługa Zbieraj Minuty, którą raz się aktywowało i potem jak ktoś zadzwonił co najmniej 2 minuty dostawało się 1 minutę do wszystkich sieci. Zawsze do mnie więcej osób dzwoniło niż ja do innych i dzięki temu nazbierało się sporo tych darmowych minut. Nigdy przedtem ani potem nie było w żadnej polskiej sieci komórkowej lepszej usługi. Szkoda, że już tego nie ma w najnowszych ofertach.

  2. A więc to już 5 lat stagnacji Play?:P

  3. P4 jako nowy operator był na początku olewany przez wielką “trójcę” tzn. przez Centertel, Polkomtel i Polską Telefonię Cyfrową! Teraz Orange, Plus i T-Mobile utraciły swoich klientów na rzecz PLAY i w moich oczach są przegrani!
    Rewolucja w Play – moim skromnym zdaniem – to przede wszystkim wprowadzenie w 2007 r. telefonów “multimedialnych”, które u konkurentów nie były wtedy osiągalne…

  4. w p4 pracuje od 7 lat 🙂
    i dla mnie niestety bijące w oczy jest to, że z roku na rok pogarszają się warunki pracy…

    ale fakt do października 2013 Play jako “oferta dla Klienta” był nie do pobicia, teraz oferty już się wyrównały.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.