BlogPlay.eu

Formuła Play na kartę – relacja i szczegóły

02.18.2014 21:18:24 · Opublikowano w Formuła Play na Kartę, konferencja, PLAY news
Dzisiejsza konferencja miała miejsce w lokalu o nazwie Afera - operator nie bez podstaw liczy, że oferta wywoła spory oddźwięk na rynku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: IMG_7868 IMG_7912 IMG_7946 IMG_7961 IMG_7963 IMG_7970 Pora na garś informacji o nowej ofercie. Jest to kolejna taryfa o oficjalnej nazwie Formuła Play na Kartę. Można w niej wykupić trzy usługi które będą rozliczane w cyklu 30-dniowym np każdego 18. dnia miesiąca, czyli od dnia w którym użytkownik dokona uruchomienia jednej z następujących usług:
  • Formuła SMS z nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich sieci,
  • Formuła 3w1 z nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich, bezpłatnymi rozmowami w Play i 100mb transmisji danych
  • Formuła 4w1 z nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich, bezpłatnymi rozmowami w Play i 1gb transmisji danych
Jeśli chodzi o internet to pakiet działa na wszystkich dostępnych technologiach dostępnych dla klienta w wybranym miejscu, czyli: 4G LTE, 3G, 2G w zasięgu własnych nadajników oraz 3G i 2G w roamingu krajowym. Podczas migracji na nową taryfę zostają zachowane złotówki na koncie głównym oraz złotówki na koncie bonusowym. Wszystkie pozostałe pakiety minut, sms-ów, internetu ulegają wyzerowaniu. Jeśli ktoś będzie chciał przetestować nową ofertę to namawiam do zmiany na Formułę 3w1 - tylko w tym wariancie jest możliwość bezpłatnego testowania przez 7 dni. Po tych 7. dniach następuje standardowe włączenie pakietu wraz z pobraniem środków z konta, o ile takie będą. Pozostałe dwie opcje są pozbawione powyższej promocji. Jeśli komuś nie wystarczy standardowy limit w danej opcji to może od razu włączyć dodatkowy pakiet za 9 lub 20 pln, bez czekania aż włączy się lejek. Dzięki temu można ominąć omijając koszt 5pln za transmisję która będzie naliczana po wyczerpaniu podstawowego limitu a przed włączeniem lejka.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Formuła Play na kartę – relacja i szczegóły”

  1. uzytkownik napisał:

    Wszystko pięknie tylko nie można włączyć a kasa leci. Troche wałek taki

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.