BlogPlay.eu

Walentynkowa promocja doładowań

A jednak! W walentynkowy piątek będzie obowiązywała specjalna promocja doładowań dla użytkowników pre-paid. Tylko 14. lutego każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 mb
11-25 zł 60 minut
26-50 zł 70% więcej
51 zł i więcej 200% więcej
Bonus 200% więcej jest naprawdę zacny :) Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem 50mb w taryfie Mini Max - tu ważność jest do końca miesiąca. Promocja obowiązuje również użytkowników RedBull Mobile na kartę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże 5% wartości doładowań! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070. Sms-a najlepiej wysłać we czwartek, a konto doładować w piątek.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Walentynkowa promocja doładowań”

  1. Takich więcej:) takich więcej:)

  2. A czy ważność bonusa można przedłużyć, np doładowując za 28 dni konto i otrzymując za to następne doładowanie kolejny bonus?

  3. jak najbardziej – każdy wpływ środków na konto bonusowe przedłuża jego ważność. takie doładowania najtaniej robić przez facebooka

  4. Warto się zainteresować!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.