BlogPlay.eu

Zimowa promocja doładowań 10/01

Kolejna ciekawa data - 10/01 - i mamy kolejną jednodniową promocję doładowań. Tylko 10. stycznia każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 smsów
11-25 zł 80 MB
26-50 zł 100 minut do wszystkich
51 zł i więcej 70% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem 80mb w taryfie Mini Max - tu ważność jest do końca miesiąca. Promocja obowiązuje również użytkowników RedBull Mobile na kartę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże 5% wartości doładowań! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia do Ciebie. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.