BlogPlay.eu

Promocja z kalendarza na Formułę 4.0

12.13.2013 11:35:33 · Opublikowano w abonament, no-limit, promocja
Jak wiadomo Play rozpoczął odliczanie do Świąt i każdego dnia uruchamia różne promocje. Ich kolejne odsłony można śledzić na www.swietawplay.pl. Pisaliśmy o tym TU. Dziś rónież Play otworzył kolejny prezent a w nim na tyle interesującą ofertę, że postanowilismy podzielić się z nią w oddzielnym wpisie. Od dziś w ofercie tylko SIM nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz nielimitowane wiadomości sms/mms można kupić za 29,99 pln. Operator zastrzega, że oferta jest limitowana. Z nowej promocji mogą skorzystać nowi klienci, przenoszący numer oraz przedłużający umowę. W przypadku nowych aktywacji opłata aktywacyjna wynosi 49,99 pln.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Promocja z kalendarza na Formułę 4.0”

  1. Wow. Swietna oferta, 30 zl za calosc to juz idealna opcja 🙂 niedlugo kazdy z Play będzie mial no limit ;);)

  2. A co z osobami chcącymi przejść z karty na ten abonament?
    Czy muszę wymigrować numer do innego operatora, żeby przenieść numer spowrotem na tych warunkach? Co za bezsens…

  3. @Damian: z migrującymi to faktycznie nowość że ich pominięto. z drugiej strony dotychczas migrując do abonamentu i tak musieli płacić opłatę aktywacyjną jak dla nowych. Teraz klient pre-paidowy oprócz opłaty aktywacyjnej musiałby jeszcze na chwilę zmienić sieć. Przyznaję, że to dość dziwna polityka.

  4. …wszystko podobało mi się w play do czerwca lipca 2013 zasięg nie najlepszy ale w miarę stały …po tej dacie masakra….zasięg pomimo możliwości używania wszystkich operatorów krajowych BARDZO SKACZĄCY CZĘSTY BRAK ZASIĘGU NIE WIEM CZYM JEST TO SPOWODOWANE… SUMIE PO OSTATNICH PRZENOSINACH MOJA RODZINA MA OKOŁO 20 NUMERÓW W PLAY….ALE JAK TO SIĘ NIE POPRAWI TO ZEPSUJEMY ŚREDNIĄ 70% PRZENOSZĄCYCH DO PLAY…
    ….przykład numer w t mobile odległość BTS OKOŁO 1-2km zasięg na tel bajka ja wybieram zasięg ręcznie na t mobile i w czasie rozmowy z TYM numerem który stoi obok mnie mój tel nagle gubi zasięg do zera i mnie rozłącza….COŚ NIE HALOOO SPRAWDZANE NA KILKU TELEFONACH I NA KILKU KARTACH PLAY( ABON/KARTA)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.