BlogPlay.eu

Mikołajkowa promocja doładowań

Z okazji Mikołajek Play przygotował kolejną jednodniową promocję doładowań. Tylko 6. grudnia każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 80 smsów
11-25 zł 100 MB
26-50 zł 80% więcej
51 zł i więcej 100% więcej
Bonusy są ważne przez 30 dni. Promocja obowiązuje również użytkowników RedBull Mobile na kartę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże 5% wartości doładowań! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża Twojego konta, 100% kwoty doładowania trafia do Ciebie. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Mikołajkowa promocja doładowań”

  1. Super, trzy numery doladowane 🙂

  2. Teraz doczytałem końcówkę o wosp. Fajnie ze o tym przypominacie bo sporo osób nie pamięta. To powinna byc usluga zawsze aktywna

  3. item365: najciekawsze informacje są naogół na końcu 😉

  4. Jakbyście napisali mniejszym drukiem albo zrobili gwiazdkę to od razu bym wypatrzył 😉 a tu zaskoczenie i tekst normalnych rozmiarów :):)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.