BlogPlay.eu

Formuła 4.0 znika z oferty pre-paid

03.29.2013 18:45:11 · Opublikowano w Formuła 4.0, PLAY news, pre-paid
Z dniem 25. marca br. Play wycofuje Formułę 4.0 dla użytkowników ofert na kartę. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci, tłumaczy to małym zainteresowaniem wśród klientów, mimo kampanii reklamowych. Pozostali operatorzy również wycofali się z promocji "no-limit" w ofertach przedpłaconych. A kto z czytelników korzystał z tej promocji więcej niż raz?
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Formuła 4.0 znika z oferty pre-paid”

  1. Ja wiele razy, zle robia wycofujac

  2. KOKS STEFCZYKA napisał:

    szkoda bo to był jakiś wybór … jak dzwoniłem to 4.0 a jak net to szybko na lubie to przed doladowaniem i student dawał rade… teraz znowu trzeba kombinować na dwie karty.

  3. Też korzystałem, wycofali bo na oszczędnych się nie zarabia, słabo moim zdaniem, a chwaliłem play i zachęcałem innych do przechodzenia do tej sieci, więcej tego nie zrobię.

  4. Wielka szkoda. Korzystałem zawsze przed doładowaniem.

  5. Bardzo źle zrobili. Może przywrócą w czwartek 😉 chociaż ja bym wolal mieć niższa podstawowa stawkę za minutę i SMS niż opcję bez limitu ale tylko na kilka dni…

  6. jeśli orange zrobi dobrą ofertę, to z pewnością play coś ruszy – oby tylko niczego przy okazji nie popsuć.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.