BlogPlay.eu

Smartfonowe hity nadchodzą

02.19.2013 2:04:16 · Opublikowano w BlackBerry, HTC, lg, MWC, Nowe telefony, PLAY news, samsung, Sony
Pierwsze tygodnie nowego roku przyniosły kilka zwiastunów nowej generacji smartfonów. Na przełomie stycznia i lutego pojawiły się dwa nowe modele BlackBerry z nowym, odmienionym systemem - recenzje są na ogół pozytywne, nawet Marcin Gruszka był pod sporym wrażeniem. Na razie Play prowadzi przedsprzedaż modelu Sony Xperia Z, obok którego nie można przejść obojętnie. A już za chwilę HTC przedstawi model M7/One (w Polsce premiera 22. lutego), który ma być powrotem firmy na szczyt i wyznaczyć nowy kierunek rozwoju. Jeśli tylko specyfikacja oraz jakość zdjęć które będzie potrafił robić będzie zgodna z zapowiedziami,  to sprzęt będzie ciekawą alternatywą dla PureView. Pozostali producenci jak LG, Samsung czy Nokia najciekawsze propozycje pokażą pod koniec lutego na targach w Mobile World Congress w Barcelonie. Mamy nadzieję, że obok ogłoszenia wyników za 2012, Play dokona starań aby nowości trafiały do klientów jak najszybciej. Nowości mają to do siebie, że trzeba za nie zapłacić dość sporo i takim smartfonem będzie Xperia Z. Można mieć cichą nadzieję, że dotychczasowe dobre kontakty Play z HTC zaowocują ciekawą ceną modelu M7/One, szybką premierą u operatora i ciekawymi dodatkami. Warto również pamiętać, że wprowadzenie nowych urządzeń oznacza obniżki modelów obecnych na rynku - a to jest to, co klienci lubią najbardziej. Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie na stronie rzecznika na plusy (złoty blob) i minusy (zgniła grucha) sieci Play za rok 2012. Naszym pozytywnym faworytem jest Formuła 4.0 zaś do spraw nad którymi warto popracować jest atrakcyjność cenowa i dostępność telefonów. Co warte podkreślenia, żale na obsługę klienta są już sporadyczne.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Smartfonowe hity nadchodzą”

 1. odchodzi4 napisał:

  sporadyczne skargi na BOK śmiech na sali . po prostu są tuszowane skargi na BOK i nie ujrzą światła dziennego np na blogplay.pl moderator ostro tnie 99% krytycznych komentarzy.

  oto z ostatnich tygodni ciekawostki
  BOK nadał 2 reklamacjom ten sam numer ciekawe jakim cudem ale prawdziwe
  zgłoszone reklamacje wyparowały systemu

 2. Nie mogę się doczekać tych ośmiordzeniowych telefonów. Coś czuję, że to będzie rewolucja 😀

 3. mnie bardziej zastanawia wytwór samsunga z giętym ekranem…

 4. giętki ekran będzie super. 4-8 rdzeni to juz według mnie spora przesada…

 5. Jak narazie to Play ma najgorszą ofertę smartfonów na rynku. Niektóre modele “chwilowo niedostępne” od pół roku. A nawet jak już sie jakiś pojawi na 5 minut to cena jest poprostu śmieszna, np. Galaxy SIII w abo za 59 złotych kosztuje 1619 złotych (cena w euro.com.pl 1849 PLN). Wychodzi że za 2-letnią umowę na 59 PLN/miesiąc PLAY “dołoży” mi 230,00 złotych. WOW!!!
  Czas zmienić sieć!!!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.