BlogPlay.eu

Oferty Playa najlepsze w przetargu

02.13.2013 17:55:33 · Opublikowano w PLAY news, przetarg, t-mobile, UKE
W dniu dziejszym UKE ogłosił wyniki przetargu na częstotliwości z pasma 1800 MHz. Każdy oferent mógł złożyć maksimum 3 oferty (na 5 dostępnych bloków po 5 MHz), które były oceniane niezależnie od siebie. Play złożył trzy takie zgłoszenia, które okazały się najkorzystniejszymi w ocenie UKE. P4 zaoferowało następujące kwoty: 1 - 214 mln pln 2 - 142 mln pln 3 - 142 mln pln ... co po zsumowaniu daje kwotę 498 mln pln. W wystosowanym oświadczeniu P4 wyraziło chęć uczestnictwa w dalszych etapach przetargu, tj. złożenia wniosków rezerwacyjnych co wiąże się z zapłatą w/w kwot. W ciągu 12. miesięcy od wydania decyzji rezerwacyjnych operator zobowiązał się do rozpoczęcia świadczenia usług na nowych częstotliwościach. Liczymy, że nastąpi to szybciej niż obniżka stawek za minutę do Playa z sieci T-mobile i Orange.    
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Oferty Playa najlepsze w przetargu”

  1. Na telepolis piszą ze możliwe ze Play jednak nie weźmie całości…
    Czas pokaże

  2. zaraz po wynikach rzecznik orange wskazywał na kwestie opłacenia wygranych częstotliwości (pół miliarda to jednak jest sporo). później play wydał swoje oświadczenie z którego mogło wynikać, że jednak są gotowi wziąć i zapłacić za wszystko. najbliższe dni pokażą, czy słowa zamienią się w czyny.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.