BlogPlay.eu

Formuła w wersji S, M i L czyli nowe abonamenty w Play

01.18.2013 22:26:33 · Opublikowano w Formuła 4.0, konferencja, mnp, oferta, PLAY news, promocja, taryfa
Na dzisiejszej konferencji Play zaprezentował nową ofertę abonamentową. Dotychczasowe taryfy Stan darmowy oraz All Inclusive zostaną zastąpione nowymi, znanymi jako Formuła S, M i L. We wszystkich planach taryfowych połączenia oraz przesyłanie wiadomości w ramach sieci Play są bezpłatne. Play nadal chce aby klienci w sposób bezpieczny korzystali ze swoich smartfonów i dlatego oferuje atrakcyjne pakiety danych, zaś klienci którzy nie zdecydują się na włączenie pakietu będą mieli aktywowaną usługę Bezpieczny Internet. Dzięki niej klient nie zapłaci więcej niż 20 pln. Mechanizm jest już znany na rynku i przedstawia się następująco: transmisja do 5mb to koszt 5pln, do 250 mb - 10 pln, do 1 gb - 20pln. Po przekroczeniu 1 gb transmisja spada do 8 Kb/s, ale opłaty nie są naliczane.
Promocja Formuła S Formuła M Formuła L Formuła 4.0
Oferta bez telefonu (12 mies.) 9 zł 29 zł 39 zł 79 zł
Oferta z telefonem (24 mies.) 19 zł 49 zł 59 zł 99 zł
Połączenia i wiadomości (SMS/MMS) w Play bez limitu
Minuty i wiadomości (SMS/MMS) do innych sieci 200 minut za 10pln/mies (opcjonalne), pierwszy miesiąc za darmo 400 800 Bez limitu
Oferta Formuła Internet (+10 zł do podstawowej taryfy) 512 MB
Oferta Formuła Internet MAX (+ 20 zł do podstawowej taryfy) 1 GB 1,5 GB 2 GB 2,5 GB
Minuty i wiadomości (SMS/MMS) poza abonamentem 0,19 zł 0,19 zł za minutę rozmowy na polskie numery stacjonarne
Osobom które zdecydują się na tradycyjną, papierową fakturę rachunki będą powiększone o 5 pln. Dla klientów przenoszących numer z innej sieci (z ofery abonamentowej), abonentów przedłużających umowę lub z umową na czas określony, oraz migrujących z oferty na kartę (min. 3 miesiące stażu w sieci) została przygotowana oferta formuła L1000 za 89 pln/mies ze smartfonem HTC 8S za 1pln. W jej ramach otrzymujemy nielimitowane połączenia i wiadomości w sieci Play, 1000 minut/smsów/mmsów do pozostałych sieci oraz aż 2,5 gb danych. Stawka za minutę rozmowy lub wiadomośc poza abonamentem wynosi 19 gr. Przeniesienie numeru będzie odbywało się również na nowych zasadach. Umowę z siecią będzie można podpisać 6 miesięcy przed planowaną migracją. Opłaty abonamentowe będą naliczane dopiero od momentu przeniesienia numeru do sieci Play. Do tego momentu klient (przechodzący z abonamentu) może korzystać z bezpłatnej karty sim na której będzie aktywny pakiet 300 mb oraz no-limit w Play. Nowa oferta a zwłaszcza korzyści z przeniesienia numeru będą promowane przy udziale znanych postaci pop-kultury: Kuby Wojewódzkiego, Agnieszki Dygant, Magdaleny Różczki oraz Macieja Stuhra. IMG_5804 IMG_5834 IMG_5860 IMG_5859 IMG_5865a
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Formuła w wersji S, M i L czyli nowe abonamenty w Play”

 1. Konsultant666 napisał:

  Teraz czekamy na kopiowanie przez konkurencję oferty ;))) Może za wczasu wysłać lepiej nowe ksero?;)

 2. A niech kopiują ale jednocześnie niech poprawią taryfę S która została wykastrowana z sms-ów do wszystkich sieci.

 3. sęk w tym, że prezentacja zawierała uproszczony obraz nowych taryf – w szczegółach jest sporo ciekawostek. obecnie siedze nad regulaminem i próbuję to ogarnąć. regulamin ma 17 (siedemnaście) stron.

 4. Wiam.
  Kiedy wreszcie strona www wróci do normalności po ostatnich zabiegach moderacyjnych?

 5. Witam. Chciałbym się zapytać ile miesięcy wcześniej można przedłużać umowę w salonach Play, bo przez internet 5 miesięcy wcześniej, a jak jest w przypadku sprzedaży w salonie?

 6. Fajna oferta, aż się nie mogę doczekać, kiedy ją u siebie odpalę. Moja Xperia U aż woła o nowe pakiety internetowe – niestety androidowe smartfony trochę netu ciągną.

 7. beznadzieja!!! napisał:

  czemu? bo jak zwykle polowy telefonow nie ma…. bez sensu

  a chetnie wzialbym abonament….

 8. Na pewno do 8kbit/s czy do 8 kB/s? Jest jakies oficjalne źródło tej informacji?

 9. Piotr: dziękuję za zwrócenie uwagi; prawidłowa wartość to 8 Kb/s (już poprawiłem). Taką wartość podają regulaminy pakietów dodatkowych dostępnych dla nowych formuł
  http://www.play.pl/obsluga-klienta/dokumenty/regulaminy-promocji/

 10. paulina napisał:

  Z uwagi na to że w tej reklamie wystąpił Anty-Polak Kuba Wojewódzki który to pluł na naszą Polską flagę przestaję korzystać z waszych usług i już umowy nie przedłużam!!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.