BlogPlay.eu

WOŚP i Nowe Zbieraj Minuty – przypomnienie

01.14.2013 13:30:05 · Opublikowano w promocja, usługi, usługi dodane, WOŚP
Mimo że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był wczoraj, nie oznacza to, że nie można wspierać akcji dalej. Najwygodniej mają użytkowicy ofert na kartę w Play. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa pod numer 8070 o treści TAK i doładowywać konto. Kwoty doładowań zasilą numer a Operator ze swojej kieszeni przekaże 5% ich wartości na Orkiestrę. Proste, wygodne i nic nas nie kosztuje. Drugą sprawą, którą już teraz chcemy zasygnalizować, jest zbliżający się kres usługi Nowe Zbieraj Minuty. Zgodnie z zapowiedzią rzecznika tę usługę można aktywować do 15. stycznia, czyli do jutra. Biorąc jednak pod uwagę możliwe przeciążenie systemu (a tak było przy wycofaniu Zbieraj Minuty w 2011) sugerujemy aby jeszcze dziś zlecić włączenie tej usługi. Można to zrobić na kilka sposobów:
  • wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krotki kod *111*219*1#.
  • wybrać na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji Usługi wybrać odpowiednią opcję,
  • zalogować się na stronie 24.play.pl i wybrać odpowiednią opcję w zakładce Usługi,
  • zadzwonić do Konsultanta Obsługi Klienta Play pod numer *500 lub *502 i poprosić o aktywację usługi „Nowe Zbieraj minuty”,
  • udać się do punktu sprzedaży Play i poprosić sprzedawcę o uruchomienie wybranej usługi.
W każdej sytuacji należy zwrócić uwagę czy zamówienie zostało przyjęte przez system. Użytkownicy poprzedniej wersji usługi, czyli Zbieraj Minuty, nadal mogą z niej korzystać na dotychczasowych zasadach.
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.