BlogPlay.eu

Nowości w Play Online

09.21.2012 16:44:21 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, oferta, PLAY news, Play Online
Podczas poniedziałkowego przedpołudnia Play zaprezentował nową odsłonę usługi Play Online. Oprócz przedstawienia nowych wersji promocji, jak zwykle bywa przy takich okazjach, Play pokazał również coś naprawdę unikalnego, ale po kolei. Na początek przedstawiono specjalne taryfy Play Online dla klientów biznesowych a razem z nimi nową usługę "wspólny internet". Za dodatkową opłatą 4 pln netto można dokupić dodatkową kartę sim i korzystać na niej ze wspólnego limitu transferu na różnych urządzeniach (np. modem i tablet) Wersja dla klientów indywidualnych przedstawia się następująco: w tym segmencie dodatkowa karta sim do umowy to koszt 5 pln. Warto podkreślić, że najwyższych abonamentach maksymalna szybkość pobierania wynosi 6 Mbit/s. Play również cały czas pamięta o studentach - dla nich ceny abonamentu są obniżone o 10 pln z umową na rok. Co ciekawe, Play postanowił dotrzeć do osób starszych i również specjalnie dla nich obniżył ceną abonamentu o 10 pln w umowie na 24 miesiące. Do każdej umowy można wykupić pakiet e-bezpieczeństwa przygotowany wspólnie z firmą F-Secure. Ostatnią nowością jest możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony z limitem tranferu 2 GB oraz limitem prędkości 1Mbit/s za 19,90 pln/mies. Można tylko przyklasnąć czwartemu operatorowi, że oprócz walki na ceny i gigabajty wprowadził nowy element, którego konkurencja na razie nie posiada. Możliwość korzystania z internetu na dwóch lub więcej urządzeniach w ramach jednej umowy może znaleźć sporo chętnych zwłaszcza wśród posiadaczy tabletów. Poza tym, jesteśmy ciekawi jakim powodzeniem będzie cieszyła się oferta dla seniorów - P4 jako pierwszy próbuje odkryć ten rynek.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Nowości w Play Online”

  1. Hehe, a na plakatach reklama: internet za 4 zł miesięcznie 😀

  2. dla mnie nic specjalnego – przy braniu wiekszej ilosci kart SIM i tak trzeba za nie placic przez caly okres trwania umowy, nawet w sytuacji kiedy taka karta juz nie jest potrzebna.

  3. a czy jak wezmę umowe i w trakcie dodam sobie nowa kartę to czy na przyklad po miesiącu mogę te kartę usunąć i nie płacić 5 zł???

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.