BlogPlay.eu

4 zł – czyli kolejne nowości!

09.13.2012 20:57:12 · Opublikowano w ciekawostki, komunikat, oferta, PLAY news
Już w najbliższy poniedziałek, 17.09., kolejna konferencja sieci Play. Temat przewodni to 4 zł. Rozpoczęcie już o godzinie 11:00. Informacje na naszym blogu pojawią się jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej :) Czego możemy się spodziewać? Z tego co udało nam się ustalić, nie będzie to ani pakiet danych, ani także zmiany związane z usługą TelePlay. Także zapraszamy do przemyśleń razem z nami, co tym razem operator nam zaprezentuje ;)   Czy będzie to nowy Mix na którego ofertę wiele osób czeka z konferencji na konferencję? Osobiście wątpię, ale kto wie, w końcu czas na zmiany! ;) A może 4 zł za wykorzystanie jednego pakietu danych na kilku komputerach/urządzeniach? Na odpowiedź musimy trochę poczekać.,.
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “4 zł – czyli kolejne nowości!”

 1. “Z tego co udało nam się ustalić”.. po przeczytaniu komentarza na blogplay.pl 😉

 2. 4 złote za minutę. Pewne info!

 3. Ważne że udało się ustalić, nie ważne jak 😀

 4. Promo dotyczy dodatkowych kart SIM korzystajacych lacznie z jednego pakietu danych 🙂 (czyli kupujesz jednego ‘online’ i korzystasz z niego JEDNOCZESNIE nawet na 4 simach 🙂 )

 5. @sylwek – dlatego pod koniec newsa napisałem: “A może 4 zł za wykorzystanie jednego pakietu danych na kilku komputerach/urządzeniach? ”
  na konkurencyjnym portalu pewien Witek pisze: “Wprowadzą bardzo fajne rozwiązanie, którego w Europie chyba nikt jeszcze nie wdrożył.”
  Także tutaj ten opis pasowałby idealnie do tego co jest napisane na naszym blogu 😉

 6. Ten pewien Witek, to szef TELEPOLIS.PL

 7. @widex – serio? Dzięki za oświecenie odkrywco 😀

 8. Spot on with this write-up, I really believe that this website
  needs a great deal more attention. I’ll probably be returning to see more, thanks for the info!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.