BlogPlay.eu

Tego jeszcze nie było? Telewizja w Play!

08.28.2012 9:03:42 · Opublikowano w ciekawostki, oferta, PLAY news
Już wkrótce, 30. sierpnia w Play poznamy nową ofertę telewizji. Co to będzie i na jakiej zasadzie? Chwilowo jest to informacja owiana wielką tajemnicą. Z tego co udało nam się ustalić, będzie to oferta przygotowana razem z Cyfrą Plus. Cyfra Plus natomiast zacieśnia współpracę z platformą N, z którą Play dotychczas sprzedawał swoje usługi. Mniej więcej rok temu obie platformy zaczęły prezentować wspólne usługi na rynku telewizji, niedługo może dojdzie do rebrandingu i pozostanie tylko jedna z nich. Co pokaże Play? Czy będzie to tylko oferta łączona tych dwóch firm czy dodatkowo telewizja mobilna? Zobaczymy już za trzy dni!  
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Tego jeszcze nie było? Telewizja w Play!”

  1. nadinterpretacja 😉

  2. @bbbb – W jakim sensie? 😉

  3. Pozostanie na rynku już tylko marka N. Nieźle, że współpracują z jednym z najbardziej popularnych operatorów telefonicznych. Myślę, że wiele osób które mają playa i enkę będzie zadowolonych. Pewnie jakiś wspólny abonament?

  4. ciekawie będzie jeśli to cyfra zostanie na rynku 🙂

  5. Nie no już od dawna wiadomo, że po fuzji zostaje Telewizja N. Widać to po ich ofercie i działaniach – liczne promocje, ciągły rozwój. Teraz np. pojedynek o Mistrzostwo Świata Wagi Średniej Federacji WBA będzie tylko na platformie n, nie cyfrze!

  6. @miczko cyfra zniknie na rzecz N pfff… jakoś nie wierzę w takie cuda

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.