BlogPlay.eu

Kuba reaktywacja

08.02.2012 18:15:53 · Opublikowano w ciekawostki, PLAY news
Kuba Wojewódzki znowu wkracza do akcji! Czy tego chcecie czy nie. Czy jesteście jego fanami, czy też przeciwnikami. I tak już jutro rusza nowa kampania z Kubą w roli głównej. Kuba Wojewodzki   Reklamy na razie nie zobaczymy, prawdopodobnie ujrzy światło dzienne za kilka godzin. Możemy natomiast już teraz zobaczyć, jak sieć Play przygotowuje się do startu nowej kampanii: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qmr33wHI8zM&feature=player_embedded[/youtube] Czy jest to dobry pomysł, aby promować sieć twarzą Wojewódzkiego, czy też może jest to strzał w stopę biorąc pod uwagę ostatnie kontrowersje wokół jego osoby? Wiadomo na razie tyle, że jego popularność nie spada i ciągle są osoby, które widzą w im kogoś , kogo warto podziwiać... Jak podaje portal Telepolis w swoim artykule sprzed ponad tygodnia: "Badania, jakie przeprowadzono pod kątem obecności Wojewódzkiego w kampaniach Play wykazały, że po słynnym programie w ESKA Rock, w którym Wojewódzki niewybrednie żartował z Ukrainek, grupa jego zwolenników nie zmniejszyła się. Umocnili się natomiast w swoich przekonaniach ci, co i tak mieli do niego negatywny stosunek " Zatem jak widać, Kuba nadal ma rzeszę ludzi za sobą, którzy nie przejmują się tak jak inni jego pomysłami, a nawet je popierają. Pozostaje tylko pytanie, czy Play dzięki niemu zyska kolejne tysiące klientów, czy straci. Może też liczba utrzymywać się już niedługo będzie na stałym poziomie? Co o tym sądzicie Wy, czytelnicy naszego bloga? Czy to dobry pomysł? Będziecie chętniej oglądali reklamy tej sieci, czy wręcz odwrotnie?
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Kuba reaktywacja”

 1. ja go nigdy nie lubiłem, jest żałosny, obraża ludzi i myśli że jest najlepszy na świecie… mam nadzieję że to ostatnia kampaia z nim!

 2. Dla mnie pan Kuba Wojewódzki to kretyn. Robi z siebie błazna a lemingi i dzieci Neo się cieszą i podziwiają

 3. Sam jesteś kretyn. Co takiego robi ?? Wypowiada własne zdanie na niektore tematy na co ty nie masz odwagi i jeszcze mu za to płacą więc nie placz

 4. A ja nie mam nic do niego
  Ważne żeby Play zyskał na tym

 5. Kuba to może być Błaszczykowski bo póki co jest młody a ten stary pierdziel pod 50 to już pan Jakub ;]

 6. Kuba jest mi zupełnie neutralny. Oferta play jest git, a to kto i w jaki sposób ją reklamuje, to ja mam gdzieś.

 7. pLAYMANIAK napisał:

  A ja nie lubię go. Zresztą era wojewódzkiego się kończy. Play tego jeszcze nie widzi. Reklamy spoko ale to nie zasługa W tylko reżyserów i scenarzystów.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.