BlogPlay.eu

Formuła 4.0 – najtańszy “No limit” na rynku

07.25.2012 12:16:28 · Opublikowano w e-faktura, obniżka, oferta, promocja, replay, stan darmowy, usługi, usługi dodane
Jeszcze niedawno każdy z nas był pod wrażeniem tego, co działo się na polskim rynku. Najpierw Play wprowadził ofertę Formuła 4.0, a tuż po nim wszyscy operatorzy, których można określić jako W3, zaczęli na szybko kopiować jego ofertę. Dziś kolejny krok w tej walce, a właściwie jutro, bo już od 26. lipca kolejna obniżka. Jak pisze Marcin Gruszka na swoim blogu, klienci indywidualni będą mieli dostęp do jednej z najlepszych ofert Play po jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Szczegóły poniżej.   FORMUŁA 4.0/ Super FORMUŁA 4.0
 • FORMUŁA 4.0 (79) – promocja dostępna dla nowych Klientów – 10 zł rabatu na abonament na zawsze!
 • Super FORMUŁA 4.0 (69) – promocja dostępna dla Klientów przenoszących numer z abonamentu od innego operatora – 20 zł rabatu na abonament na zawsze!

Rabat za aktywację usługi e-faktura oraz rabat w Super Promocji przyznawany jest w odniesieniu do sumy kwot Abonamentów za dwa pierwsze Okresy Rozliczeniowe, uwidocznionej na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym. W Promocji FORMUŁA 4.0 (79) oraz Super FORMUŁA 4.0 (69) aby bezpiecznie korzystać z internetu należy posiadać aktywny Pakiet Internet. Po wykorzystaniu Pakietu Internet bezpłatne połączenia z internetem przy ograniczonej prędkości. Po okresie promocyjnym pakiet Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne oraz Pakiet Internet 200 MB płatne 7 zł/ m-c, Muzyka na czekanie płatna 2 zł/ m-c.   Super FORMUŁA 4.0 dla Abonentów
 • Super FORMUŁA 4.0 dla Abonentów Tylko SIM12 (69) – Abonenci Play, którzy posiadają co najmniej jedną z wymienionych ofert: FORMUŁA 4.0, FORMUŁA 4.0 dla Firm, FORMUŁA 4.0 iPhone, FORMUŁA 4.0 iPhone dla Firm będą mogli skorzystać z promocji z umową na 12 miesięcy!
 • Super FORMUŁA 4.0 dla Abonentów Tylko SIM24 (69) – w umowie na 24 miesiące Abonenci Play otrzymują 10 zł rabatu na abonament na zawsze!

 

Rabat za aktywację usługi e-faktura oraz rabat w Super Promocji przyznawany jest w odniesieniu do sumy kwot Abonamentów za dwa pierwsze Okresy Rozliczeniowe, uwidocznionej na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym. W Promocji Super FORMUŁA 4.0 dla Abonentów Tylko SIM12 (69) oraz Super FORMUŁA 4.0 dla Abonentów Tylko SIM24 (69) aby bezpiecznie korzystać z internetu należy posiadać aktywny Pakiet Internet. Po wykorzystaniu Pakietu Internet bezpłatne połączenia z internetem przy ograniczonej prędkości. Po okresie promocyjnym pakiet Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne oraz Pakiet Internet 200 MB płatne 7 zł/ m-c, Muzyka na czekanie płatna 2 zł/ m-c.   RePlay FORMUŁA 4.0 dla przedłużających umowę:
 • RePlay Ekstra FORMUŁA 4.0 (69) – oferta specjalna – Abonenci Play, którzy przedłużają umowę i posiadają co najmniej jedną z wymienionych ofert: FORMUŁA 4.0, FORMUŁA 4.0 dla Firm, FORMUŁA 4.0 iPhone, FORMUŁA 4.0 iPhone dla Firm będą mogli skorzystać z promocji z umową na 12 miesięcy!
 • RePlay Ekstra FORMUŁA 4.0 (69))– w umowie na 24 miesiące Abonenci Play otrzymują 10 zł rabatu na abonament na zawsze!

Rabat za aktywację usługi e-faktura oraz rabat w Super Promocji przyznawany jest w odniesieniu do sumy kwot Abonamentów za dwa pierwsze Okresy Rozliczeniowe, uwidocznionej na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym. W Promocji RePlay Ekstra FORMUŁA 4.0 (69)-oferta specjalna oraz  RePlay Ekstra FORMUŁA 4.0 (69) aby bezpiecznie korzystać z internetu należy posiadać aktywny Pakiet Internet. Po wykorzystaniu Pakietu Internet bezpłatne połączenia z internetem przy ograniczonej prędkości. Po okresie promocyjnym pakiet Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne oraz Pakiet Internet 200 MB płatne 7 zł/ m-c, Muzyka na czekanie płatna 2 zł/ m-c.

Oferty dla Firm

Dodatkowo każdy kto prowadzi własną firmę zyska kolejne bonusy. Play zaprezentował abonamenty w tym samym systemie Formuły 4.0 o obniżonej kwocie miesięcznej. Coś dla siebie znajdą również osoby chcące przedłużyć swoją dotychczasową umowę. Szczegóły poniżej:

FORMUŁA 4.0 dla Firm

Abonament dla osób, które mają firmę, bądź prowadzą własną działalność gospodarczą, jak zawsze jest bardziej korzystny niż dla osób indywidualnych. Poniższa tabela przedstawia warunki promocji:

 RePlay Ekstra FORMUŁA 4.0 dla Firm

Dla osób które chcą przedłużyć swoją umowę i oczywiście posiadają firmę, najlepszym rozwiązaniem jest RePlay Ekstra:

 Podsumowując, jeśli mamy ochotę wziąć abonament No limit do wszystkich sieci, jak zawsze warto wziąć pod uwagę sieć Play. Najkorzystniej będzie oczywiście jeśli przeniesiemy swój numer od innego operatora, dzięki temu możemy liczyć na naprawdę duże rabaty.

Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Formuła 4.0 – najtańszy “No limit” na rynku”

 1. Swietna sprawa . Myślę ze to ten moment kiedy mogę podpisać kolejną umowę z Play.
  Gratuluje im dobrej decyji 😉

 2. p.s. Dawno nie wchodziłem na wasza stronę , dobrze ze pojawiają się nowe posty. Poza tym dobrze obrazki widać na moim telefonie. Są akurat na szerokość strony 😀

 3. Ciekawe czy w3 uruchomi kopiarki.. 😉

 4. ja sądzę że to tylko kwestia czasu 😉

 5. tragedyja napisał:

  tragicznie, kto wogule pakuje sie w takie oferty jak ta>??? bez sensu. drogo i tyle

 6. Mniej najbardziej denerwuje to ze w mixie nic się nie dzieje. Aktualnie nie mam takiej umowy ale wiele razy myślałam o tym aby wziąć ale ceny sa zaporowe. I minut i telefonów 🙁
  Jak play wchodził na rynek to nawet miks mieli rewolucyjny 😉
  Może się nim zajmą jeszcze kiedyś…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.