BlogPlay.eu

iPhone oficjalnie w Play

06.20.2012 11:20:39 · Opublikowano w apple, iphone, PLAY news
22 czerwca PLAY wprowadzi do oferty iPhone’a 4S WARSZAWA – 20 czerwca 2012 roku – PLAY ogłosił dzisiaj, że od piątku 22 czerwca iPhone 4S będzie dostępny w sprzedaży. Ceny wynoszą: złotówka na start plus miesięczna opłata w wysokości 179 zł za model 16GB, złotówka na start plus miesięczna opłata 199 zł za model 32 GB oraz złotówka na start plus miesięczna opłata 219 zł za model 64GB – wszystko w ramach umowy na 24 miesiące. Telefony są dostępne w większości salonów PLAY. PLAY wprowadzi do oferty również iPhone 4 – za złotówkę na start i miesięczna opłata w wysokości 159 zł w umowie na 24 miesiące – oraz iPhone 3GS, za złotówkę na start plus miesięczna opłata 139 zł, również w ramach umowy na 24 miesiące. iPhone 4S jest najbardziej niesamowitym modelem iPhone’a napakowanym takimi hitami, jak dwurdzeniowy A5 Chip Apple’a zapewniający szybkość działania oraz olśniewającą grafikę czy nowy aparat z zaawansowaną optyką i opcją nagrywania filmów wideo 1080p HD. iPhone 4S jest wyposażony w iOS 5, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie oraz iCloud, darmową sieciową chmurę, która współpracuje z iPhone’m, iPadem, iPod touch, komputerami Mac i komputerami osobistymi, automatycznie i bezprzewodowo przechowując treści z iCloud i przesyłając je do innych urządzeń. - PLAY cieszy się, że może wprowadzić tak zaawansowane urządzenie do swojej sieci –powiedział, Jørgen Bang-Jensen, szef PLAY’a - Jesteśmy liderem technologii w Polsce, więc nasi klienci oczekują od nas innowacyjnych produktów, konkurencyjnych cen oraz niezawodnej sieci.  Szczegóły i ceny dotyczące oferty iPhone’ów w PLAY:
Taryfa iPhone 4S 16 GB iPhone 4S 32 GB iPhone 4S 64 GB
Opłata początkowa

1 PLN

Opłata miesięczna

179 PLN

199 PLN

219 PLN

Rozmowy (minuty)

Nielimitowane do wszystkich sieci

SMSy

Nielimitowane do wszystkich sieci

Dane (MB)

2.000

W ramach umowy na 24 miesiące. Dodatkowe informacje dotyczące sieci PLAY są dostępne na stronie www.play.pl Dodatkowe informacje dotyczące iPhone’a 4S są dostępne na stronie: www.apple.com/iphone
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “iPhone oficjalnie w Play”

  1. widzicie? załatwiłem niższe ceny iphone’a, oczywiście nie za darmo, sam też jednego dostałem 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.