BlogPlay.eu

7 komentarze dla wpisu “Majówka z darmowymi smsami”

  1. No to witamy weekendzie spamu…

  2. A moze analiza regulaminu ? Tego sponsorowany ddluk nie zamiesci, bo jak mozna sie narazic ;]

  3. Na pewno są już na serwerach PLAYa gotowe skrypty, które z automatu podziękują wszystkim automatom. Don’t worry.

    Ma się rozumiec, że dotyczy to kazdych klientów, nawet tych, którzy przenieśli numer do PLAY Fresh jakiś rok temu?

  4. “Denial of Sernice” :] witamy w autopoprawie Worda 😉

  5. @On: regulamin to w zasadzie standard. dodatkowo jest zakaz wysyłania smsów na nr orange w loterii biletów na euro2012 – cóż, euro2012 coraz bliżej i dobrze, że play przewidział możliwość nadużyć.

  6. janek wie najlepiej, play mi daje za friko

  7. Niezaleznie od wszystkiego PLAY to po prostu słabizna, jeżeli chodzi o połączenia. To norma że zrywa połączenie, długo wybiera numer, telefon dzwoni, ale nic nie słychać. Wszystko przez ciągłe problemy z roamingiem, szczególnie w miejscach na pograniczu zasięgu Play i Plusa (nie wiem jak to jest z Orange) gdzie telefon się przełącza. Skoro jest to taki super blog o Play to może napiszecie o tych problemach coś więcej, z tego co wiem, to bardzo dużo osób jest zainteresowanych wyjaśnieniem tych problemów. Jak się dużo dzwoni to naprawdę uciążliwe, wolę płacić więcej u konkurencji ale mieć zasięg i zapewniona jakość połączeń. Jak byłem w Plus to przez 9 lat nie zerwało mi tyle połączeń co w Play w pół roku.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.