BlogPlay.eu

Play z Formułą 4.0

03.29.2012 23:30:31 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, oferta, PLAY news, promocja
...czyli Stan Darmowy do potęgi czwartej. Po wielu dniach zapowiedzi i podkręcania atmosfery czwarty operator odkrył dziś karty z nową ofertą. A ta jest naprawdę dobra. Najważniejsze elementy to: nielimitowane rozmowy, sms-y oraz mms-y do absolutnie wszystkich krajowych sieci komórkowych. To wszystko już od 79 pln w umowie bezterminalowej na 12 miesięcy. Przygotowano również wariant dla klientów, którzy chcą nabyć telefon lub smartfon Zmianom poddano również aktualne taryfy z rodziny LongPlay. Dodano możliwość uruchomienia pakietów smsów do wszystkich sieci oraz nielimitowanych połączeń do sieci stacjonarnych. W ofercie dla biznesu oraz pre-paid zmiany nastąpią w najbliższych miesiącach.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Play z Formułą 4.0”

  1. na stronie nie moge znalezc tych smartfonow i ich cen… jest tylko opcja wyboru abonamentu na 12 miesiecy

  2. to jest bardzo świeża promocja i prawdopodobnie nie wszystko jeszcze działa. Dodatkowo nałożyły się wyścigi z t-mobile. Podejrzewam, że za parę dni eshop powinien mieć wszystkie opcje.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.