BlogPlay.eu

Co z tym Apple?

03.12.2012 10:46:54 · Opublikowano w apple, ciekawostki, inne, PLAY news
Kilka dni temu we wpisie Produkty Apple z oficjalnej dystrybucji w Play już od 10 marca poinformowałem, że już 10 marca sięc Play rozpocznie sprzedaż produktów firmy Apple z oficjalnej dystrybucji. Niestety od czasu otrzymania tej informacji sytuacja uległa drobnej zmianie o czym pisze w dniu dzisiejszym Mobilearena.pl Z informacji do jakich udało się dotrzeć Łukaszowi Roguskiemu wynika, że przekazana przeze mnie wiadomość jest jak najbardziej prawidłowa a opóźnienie wystąpiło ze względu na oczekiwanie dostawy sprzętu do sieci dystrybucji. W związku z powyższym na chwilę obecną nie mogę podać żadnego sensownego terminu rozpoczęcia tej sprzedaży.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Co z tym Apple?”

  1. prima aprilis C.D. 🙂

  2. “To jak będzie z tym nowym iPadem? Będzie 23 marca w PLAY czy nie?” Źródło Twitter Gruszki: http://twitter.com/#!/RzecznikPlay/

  3. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Generalnie nie wydaje mi się, żeby to była prawda ale nigdy nic nie wiadomo

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.