BlogPlay.eu

Lumia i PS Vita w Play

02.23.2012 23:30:03 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, Nowe telefony, oferta, PLAY news
Klienci zainteresowani Nokią Lumią 800 w Play czekali na ten dzień od 4-ego lutego i się doczekali. 21-ego lutego fioletowy operator wprowadził do swojej oferty wspomniany smartfon. Ceny kształtują się pomiędzy 1289pln a 349pln w taryfach dla klientów indywidualnych. Wartym wspomnienia jest również to, że wartość Lumii jest taka sama dla nowych klientów, przedłużających umowę oraz przenoszących numer - niezależnie od kanału dystrybucji. Co ciekawe, operator nadal bardzo sobie ceni model N8, który jest tańszy od Lumii tylko w najwyższej taryfie All Inclusive MAX. Natomiast 22-ego lutego, razem z oficjalną premierą, została wprowadzona przenośna konsola PS Vita. Specjalnie pod możliwości tego urządzenia (PS Vita z modułem 3G) została przygotowana specjalna oferta taryfowa. Klienci kupujący konsolę i chcący korzystać z jej wszystkich możliwości mobilnych otrzymają dwie karty sim: jedną wkładaną do konsoli (oferta play online z limitem 3GB) a drugą do telefonu. Wartość abonamentu z taryfą data to 19,50pln, abonamenty głosowe bazują na ofertach LongPlayowych. Ceny konsoli w dedykowanych taryfach wynoszą od 1pln do 599pln. Tę specjalną ofertę można kupić tylko przy podpisywaniu nowej umowy. Oznacza to, że dotychczasowi klienci nie mogą z niej na razie skorzystać.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Lumia i PS Vita w Play”

  1. Kiedy w Play będzie Samsung S8600 Wave 3 ??? Premiera w Polsce już była w tamtym roku a w Play dalej gonie ma w ofercie.

  2. Rafał napisał:

    Czy podczas konferencji w Barcelonie 28.02 jest planowane przedstawienie nowej oferty itp ?

  3. jeśli chodzi o wave 3 to dopiero play rozmawia na temat tego modelu z samsungiem więc jeszcze przynajmniej 2 miechy go nie będzie… W Barcelonie na bank nie będzie przedstawienia nowej oferty… Będzie nowa oferta bez telefonu ale nikt ci nie zdradzi oferty wcześniej

  4. Kiedy może być przedstawiona ta nowa oferta bez telefonu – w marcu, kwietniu ? Może będzie podobna do tej nowej dla biznesu.

  5. Czy ktoś ma informację kiedy w ofercie Play pojawi się telefon Nokia 700. W gazecie Expertplay telefon został oznaczony jako “wkrótce w play”, ale te wkrótce ile będzie trwało?

  6. Może w związku z premiera nowych smartfonów LG obniżą cenę LG Swift Black’a?

  7. nowa oferta pojawi się najprawdopodobniej na urodziny play czyli pewnie pod koniec marca

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.