BlogPlay.eu

Uczymy Ratować

01.03.2012 14:06:13 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, WOŚP
W związku z tym, że Play nawiązał współpracę z fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu dzisiejszym opublikowana została specjalna aplikacja nosząca nazwę "Uczymy Ratować". W aplikacji znajdziemy podstawowe informacje na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Aplikację można pobrać z Android Marketu oraz Apple App Store. Całość jest ciekawie wykonana tylko dziwi mnie jedna rzecz. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji jesteśmy proszeni o zaakceptowanie regulaminu w którym możemy wyczytać następującą informację:
UDZIELENIE LICENCJI O ile niniejsza Umowa wyraźnie nie stanowi inaczej, Licencjobiorca może tylko zainstalować jedną kopię OPROGRAMOWANIA i używać jej w jednym telefonie komórkowym z systemem operacyjnym ANDROID.
Co mam w takim wypadku zrobić jeżeli posiadam dwa telefony z systemem Android? Kopia regulaminu: „UMOWA LICENCYJNA DOTYCZĄCA APLIKACJI UCZYMY RATOWAĆ FIRMY P4 sp. z o.o.”
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Uczymy Ratować”

  1. 10=30 w Play zlikwidowany.

  2. Niestety racja, pakiet nie działa…

  3. nie ma pakietu a Wy spicie, spooooro odświeżeń was omija ;/

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.