BlogPlay.eu

Play i WOŚP – relacja z konferencji

12.16.2011 2:21:45 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, PLAY news
Na dzisiejszej konferencji Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy zainaugurowano oficjalny start przygotowań do Wielkiego Finału, który odbędzie się 8 stycznia 2012r. W gronie głównych partnerów akcji będzie również Play. Operator będzie aktywnie wspierał akcję edukacyjną w szkołach dotyczącą kursów udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo, jak poinformał Bartosz Dobrzyński w Android Markecie udostepniona zostanie specjalna aplikacja ściśle związana z tematyką szkoleń. Ponadto, przez cały rok Play będzie przekazywał 5% kwoty każdego doładowania w ofertach pre-paid (Play Fresh, Play Lubie to, Play Online na kartę) na konto fundacji. Przekazywana kwota nie pomniejszy kwoty doładowania. Aby podkreślić zaangażowanie Playa we wspieraniu WOŚP, będzie pokazywany spot z udziałem Jerzego Owsiaka.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Play i WOŚP – relacja z konferencji”

  1. To pięknie że Play pomaga szkoda, ze na pokaz. Jestem klientkom i zarazem matkom dziecka chorego na białaczkę. Niestety mimo tego, że opisałam swoją sytuację operator nie uznał mojej reklamacji. Przez wprowadzenie w błąd przez ich pracownika zapłaciłam ok 500 zł rachunków. Choroba mojej córki nie wzruszyła nikogo w tej instytucji. To co pokazuje play to po-prostu reklama samych siebie. Dobrze że chociaż dzieciaki zyskają. Dziękuje Play.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.