BlogPlay.eu

12 komentarze dla wpisu “Samsung Galaxy Note niebawem w Play”

 1. chyba mobilearena.pl 🙂

 2. a wiadomo coś o Nexusie Prime i Motce Razr w Play’u?

 3. Pewnie sie pojawi, ale w normalnej cenie tylko w ofercie businesowej. A cena będzie barbarzyńska. Jeżeli dzis prawie półtoraroczny Samsung Galaxy S z ofertą Max Inclusive 65 kosztuje 999zł (prawie półtora roku temu można było go kupić w ofercie Swobodny Internet za 299zł), to czego się będzie można spodziewać po takiej Nowości. Ojjj – dużo ludzi ucieknie do konkurencji jeżeli Play nie zmieni polityki cenowej…

 4. Będzie informacja na temat ceny? Za miesiąc będę mógł wziąć nowy telefon w play (mam abonament od 4 lat). Bardzo chciałbym Galaxy Note, ale nie wiem jakiego wydatku mam się spodziewać.

 5. spodziewaj sie ceny rzedu ~1200 pln w najwyzszym abo 🙂

 6. Jakieś bliższe informacje kiedy zostanie wprowadzony do oferty? Minał już miesiąc od ostatniego info i nadal cisza. 22 grudnia kończy mi się umowa i nie wiem czy czekać czy może przejść do plusa, gdzie jest już dostępny w cenie identycznej jak galaxy S II (taryfy biznesowe).

 7. Czasem warto zapłacić trochę więcej za telefon,a potem korzystać z minut,które Play daje bardzo dużo rekompensując cenę telefonu.Przy All inclusive max cena telefonu jest o wiele niższa,a i minut jest dużo więcej.Naprawdę warto!!!

 8. Kiedy będzie ta premiera??? Jest już jakaś chociaż przybliżona data??

 9. Jakieś konkrety? U konkurencji jest już od jakiegoś czasu w ofercie a w Play cisza.

 10. Niestety, ani w salonach ani u konsultantów dla firm nic nie wiedzą, tylko usłyszałem taką małą sugestię że w lutym mają być jakieś zmiany w taryfach i być może się pojawi.

 11. No i doczekaliśmy się, ale ceny masakra 🙁

 12. Port| par l’imaginaire foisonnant de Marc Jacobs..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.