BlogPlay.eu

W czwartek wyniki Q3

10.17.2011 11:52:56 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, PLAY news
Zgodnie z informacją przekazaną przez rzecznika prasowego czwartego operatora wyniki Play za 3 kwartał tego roku zostaną zaprezentowane w czwartek 20 października. Nie wiem jak Wy ale ja jestem bardzo ciekaw jak one wyglądają.
Źródło:
Tagi: , , ,

5 komentarze dla wpisu “W czwartek wyniki Q3”

  1. […] więcej tutaj: W czwartek wyniki Q3 Wpisy podobne do W czwartek wyniki Q3Tajemniczego kodu Orange na czwartek nie będzieSieć Orange […]

  2. Tylko Obsługa Klienta to jedna wielka porażka w P4 (PLAY). Szkoda, że nie potraficie nic zrobić z debilami, którzy odpowiadają na zgłoszenia w PLAY24 robiąc z siebie pośmiewisko.

  3. OK ma być tanie, taniutkie, jak barszczyk! I niestety nakłady finansowe muszą być minimalne, poza tym, kto za małe pieniądze – często bardzo niegodne – traktuje poważnie “wykonywaną” pracę?

  4. Mam numer na kartę w orange – od kilku dni wydzwaniają do mnie namolni konsultanci z play namawiając do przejścia do nich na abonament. Na pytanie skąd mają mój numer powiedzieli, że brałem udział w konkursie (ciekawe jakim!) i podałem swoje dane, co jest bezczelnym kłamstwem. Żenada żeby w taki sposób pozyskiwać klientów. Widać, że w play coś takiego jak wykorzystywanie danych bez zgody klientów jest na porządku dziennym

  5. łysy pomyśl skąd PLAY miałoby mieć twoje dane? Od obecnego operatora? Nie żartuj. Poza tym takie usługi świadczy dla Play szereg firm zewnętrznych, do nich pretensje. Trzeba by ło patrzeć na co się klika albo podpisuje w przeszłości.
    Myślenie nie boli – naprawdę

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.