BlogPlay.eu

Zmiany w cenniku telefonów – 16.09

09.15.2011 17:24:54 · Opublikowano w cenniki, PLAY news
Z dniem jutrzejszym (16.09) zmieniają się ceny telefonów Samsung Wave S8500 i Motorola Defy. W przypadku taryf dla klientów indywidualnych zmiany są kosmetyczne i dotyczą niewielkiej grupy abonamentów. Jedynie w ofercie biznesowej są nieco bardziej rozległe. Cennik:
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Zmiany w cenniku telefonów – 16.09”

  1. Stanisław napisał:

    Wszystko bardzo ładnie wygląda ale dziwi mnie jedno że jak play obniża ceny na dany model to wszedzie idzie o tym informacja ale jak w tym samym dniu kilka innych podeli zmieniło cenę w górę to o tym już nikt nie informuje

  2. Mogliby obniżyć cenę SGS2 bo jest jak narazie zaporowa i powstrzymuje mnie przed przedłużeniem umowy (bo jak narazie to bardziej opłaca się mieć nr na kartę i kupić SGS2 na allegro niż brać go w abonamencie 115zł za niecałe 1000zł…)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.