BlogPlay.eu

Play24 dla Red Bull Mobile w drodze

09.15.2011 23:26:01 · Opublikowano w awaria, ciekawostki, Red Bull Mobile
Dzisiaj pojawiły się nowe problemy z Play24, których nie udało mi się zaobserwować wcześniej - po zalogowaniu wyświetla się błąd, który nie odbiega od standardowego, jednak na górze znajduje się logo Red Bull Mobile i dopisek "tylko w Play". To świadczy o zmianiach w systemie, które mają pozwolić na różne wersje graficzne Play24 (nie sądzę, by różniły się jakoś funkcjonalnością). Przy wprowadzaniu nowej oferty mówiono o tym, że zostanie wdrożona specjalna wersja aplikacji selfcare, dedykowana klientom RBM, jednak chyba nie było planów włączenia jej wszystkim klientom Play. Miejmy nadzieję, że technicy Playa uporają się z problemami jak najszybciej i prawidłowo podepną odpowiednie wersje serwisu. Screen:  
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Play24 dla Red Bull Mobile w drodze”

 1. Play24 dla RBM jest od samego początku teraz prace trwają nad tym aby pakiety MB i SMS się zliczały i wyświetlały na całej platformie 🙂

 2. […] Play24 dla Red Bull Mobile w drodze Wpisy podobne do Play24 dla Red Bull Mobile w drodzePlay: energetyczna zapowiedź Red Bull Mobile […]

 3. Dla mnie ta siec co raz bardziej schodzi na psy.
  To co wyprawiaja konsultanci przy zgloszeniach zakrawa o pomste do nieba.
  Modyfikuja system a pozniej maja miliony reklamacji, bo nie potrafia zrobic czegos konstruktywnie.
  Przyklad poinformowano mnie na pismie ze aktywny mam pakiet 250MB po za strefa taniego internetu, sprawdzam i co sie okazuje pobiera mi oplaty !
  Aktywowalem pakiet 200 minut do wszystkich, na play24 jest aktywny i co pobiera mi oplaty.

 4. Lepiej zmienic Play to oszusci ..odemnie wyciągneli wy się nie dajcie !

 5. Racja ja zmieniłem 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.