BlogPlay.eu

Nowa opcja internetu Play Online – 149

09.05.2011 19:09:20 · Opublikowano w oferta, PLAY news, Play Online, promocja
W dniu jutrzejszym (6.09) do oferty wchodzi nowa opcja internetu mobilnego Play Online - 149. Miesięczna cena abonamentu, w obecnej promocji, wynosi 119zł. W ramach tej taryfy klient otrzymuje 35GB transferu (lub 40GB przy zamówieniu w internecie lub przez telefon), ponadto  abonament obejmuje usługę "Nocny Transfer", dzięki czemu w godzinach 0:00-9:00 nie jest liczony transfer. Podobnie jak w omawianej ostatnio najwyższej opcji Play Online Box, w Play Online 149 obowiązuje limit prędkości 6 Mbit/s. Obecni abonenci oraz posiadacze własnych modemów mogą liczyć na 20zł zniżki w opłacie miesięcznej. Studenci i nauczyciele otrzymują darmowy pierwszy miesiąc oraz modemy w cenie z umowy 18-miesięcznej przy umowie na okres 12 miesięcy.  
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Nowa opcja internetu Play Online – 149”

  1. […] więcej: Nowa opcja internetu Play Online – 149 Wpisy podobne do Nowa opcja internetu Play Online – 149Play Online Box w wersji "All […]

  2. Ciekawe ilu studentów jest w stanie płacić 119zł za mobilny internet miesięcznie…

  3. ale nudy ….

  4. true

  5. nic sie nie dzieje na tym blogu….

  6. ja z kolei zamówiłem sobie za (27 zł) kartę sim (bez mozliwosci smsowania czy dzwonienia) z aero2 i lada dzień będę cieszył się darmowym nielimitowanym internetem niestety póki co z transferem 256 kb, ale za rok bedzie juz pół megabitów i tak przez trzy lata bez płacenia ani złotówki więcej.

  7. @ja: za to ze zrywaniem polaczenia co godzine w bonusie :)))

  8. Spoko połączenie PLAYa też zrywa się co chwila, jak miałem cudny modem ZTE + router to wystarczyło kompa na 20 minut zostawić i już net nie działał. Po tygodniu z zabawą włącz, wyłącz router, oraz nerwem że w nocnym transferze zaciągnęło się całe 50kb postanowiłem oddać po tygodniu.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.