BlogPlay.eu

Oficjalny start Red Bull Mobile

09.02.2011 14:28:27 · Opublikowano w oferta, Red Bull Mobile
W dniu dzisiejszym, tj. 2.09.2011, do sprzedaży weszła oferta Red Bull Mobile. Szczegóły oferty oraz relacja z konferencji znajdują się we wcześniejszych wpisach. Pokazany został także spot reklamowy, który będzie można zobaczyć w najbliższym czasie w telewizji: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M-weVnffJSA[/youtube]
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Oficjalny start Red Bull Mobile”

  1. Znowu nic nie znaczący news, 3 zdania to chyba trochę za mało. Już definitywnie usuwam was z rss, bo to już chyba od pół roku nic tu interesującego nie ma.

  2. Co to dokładnie jest ten RBM ONE (ZTE Blade 2)? Nigdzie w necie nie można znaleźć tego specyfikacji, nie mówiąc już o recenzji.

  3. […] Oficjalny start Red Bull Mobile Wpisy podobne do Oficjalny start Red Bull MobileRelacja z konferencji Red Bull MobileW trakcie […]

  4. Chciałbym wiedzieć czemu i na jakiej podstawie Play rości sobie prawo do tego, żeby blokować moją migrację z abonamentu Play do abonamentu Red Bull mobile. Czemu w regulaminie dostępnym na stronie Red Bull Mobile nic o tym nie wspominacie (przynajmniej jak na razie) ??

    Jestem klientem waszej sieci w zasadzie od początku, ale wkurza mnie notoryczny brak tego o co proszę konsultantów. Telefony widnieją na stronie, ale przy decyzji “dobrze, to wybieram ten” słyszę w odpowiedzi “nie ma i nie będzie”. To jaki jest sens trzymania go w ofercie?

  5. Oficjalny FALLSTART RedBullMobile w salonach oczywiście zabrakło kart sim ulotek i wszystkiego …

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.