BlogPlay.eu

6 Mbit/s w Play Online Box All Inclusive

08.22.2011 10:49:16 · Opublikowano w 4G, HTC, modem, oferta, PLAY news, Play Online
23 sierpnia Play zmienia ofertę Play Online Box, wprowadzając do niej warunki All Inclusive. Dostępne będą następujące urządzenia w cenie od 1zł:
 • netbook Toshiba Mini NB520
 • netbook Samsung NC210 (wkrótce)
 • tablet Samsung Galaxy Tab
 • tablet ZTE Light
 • tablet HTC Flyer (na życzenie)
Największą ciekawostką jest podniesienie limitu prędkości do 6 Mbit/s w najdroższej opcji. Przy miesięcznym abonamencie za 69zł dostajemy 12GB (+2GB w eShopie) i 2 Mbit/s, przy 99zł - 16GB (+3GB w eShopie) i 4 Mbit/s, a w najwyższym zobowiązaniu, 149zł, dostajemy 35GB (+5GB w eShopie) i najwyższy dostępny w Play limit prędkości - 6 Mbit/s. Umowę można zawrzeć na 24 lub 36 miesięcy. Obecni abonenci Play otrzymają dodatkowo obniżkę abonamentu w pierwszym miesiącu do 1zł (przy umowie na 36 miesięcy) oraz sprzęt tańszy do 100 zł.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “6 Mbit/s w Play Online Box All Inclusive”

 1. […] Znalezione na: 6 Mbit/s w Play Online Box All Inclusive […]

 2. Bo(o)t manager napisał:

  Dobrze jak rzeczywista prędkość to będzie ze 3Mb. Sam posiadam 4Mb playa, więc wiem co mówię.

 3. No a ja 2 tyg temu brałem (toshiba + abo 99) i teraz zamiast 4 Mb muszę się męczyć z 1 Mb , ehhhh jak zwykle jakieś olewanie starych abo

 4. 6Mbps, haha dobre sobie, sam mam pseudo 4Mbps, z czego rzeczywiście udaje się czasem osiągnąć 1,7Mbps, a na ogół oscyluje w granicach 0,5… w Warszawie.

 5. kolega mówił, że na testach miał max prędkośc a po podpisaniu umowy 1/4 prędkości – w sumie nie pierwszy raz juz to słyszę

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.