BlogPlay.eu

Relacja z poniedziałkowej konferencji

08.09.2011 20:16:24 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, Nowe telefony, oferta, PLAY news, promocja
W poniedziałkowe przedpołudnie w scenerii programu talk-show, Play zaprezentował szczegóły nowej kampanii. W prezentacji oprócz rzecznika prasowego wzięli udział: Przemysław Bukato (zarządzający projektem Programu Edukacyjnego „Testuj smartfona”), Bartosz Dobrzyński (szef marketingu P4) oraz Kuba Wojewódzki. We wprowadzeniu rzecznik przypomniał, że Play rozszerzył zasięg sieci 4G do ok. 80% populacji w ostatnim półroczu. Dodatkowo zaprezentowano pierwsze ogólne wyniki akcji Smart Net Surfers, w których Play nie zawsze wygrywa – więcej szczegółów będzie przedstawione w innym terminie. Wprowadzenie w lutym ofert All Inclusive spowodowało szybki wzrost sprzedaży smartfonów, obecnie ich udział w sprzedaży wynosi ponad 60%. Play chce aby sprzedaż zaawansowanych urządzeń dalej rosła i w związku z tym postanowił dotrzeć do osób, które nie są przekonane do korzystania ze smartfonów. W tym celu postawiono na możliwość sprawdzenia przez klienta działania urządzenia w codziennym użytkowaniu. Przez stronę testujsmartfona.pl zorganizowano zapisy na sprzęt marki Huawei, partnera projektu, model u8500 z Androidem 2.2. Po przejściu weryfikacji klient może sprawdzać działanie smartfona przez 14 dni dzięki dołączonej karcie Play Fresh z darmowym pakietem 1GB. Po tym okresie klient może zwrócić sprzęt bądź dokonać zakupu oferty w atrakcyjnej cenie. Play zapewnia, że po ewentualnym zwrocie każdy egzemplarz telefonu będzie flashowany tak, aby usunąć wszystkie ślady działania użytkownika. Operator chciałby, żeby z tego Programu Edukacyjnego skorzystało 150 tys. klientów i tym samym przestało obawiać się korzystania ze smartfonów. Są to duże wyzwania i dlatego takie przedsięwzięcie wymaga niezwykłej oprawy – stąd obecność Kuby Wojewódzkiego który będzie twarzą tego Programu. Kampania rozpocznie się 10 sierpnia br.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Relacja z poniedziałkowej konferencji”

  1. […] Relacja z poniedziałkowej konferencji Kategorie: Bez kategorii. Tagi: bartosz, bukato, inne, kowe-przedpo, play, programu-edukacyjnego, […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.