BlogPlay.eu

Nadchodzi HTC Cha Cha

06.20.2011 15:17:56 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, Facebook, inne, Nowe telefony, oferta, PLAY news
Kiedy HTC zaprezentowało ten model zastanawiałem się jaki ma sens robienia dedykowanego modelu dla Facebooka? Przecież każda osoba korzystająca z Androida, BlackBerry czy iOSu ma możliwość ściągniecia natywnego klienta FB i nie musi wydawać majątku na telefon wymieniony w tytule tego newsa. No ale to już decyzja kupującego co wybrać :) Jeżeli zdecydujecie się go wybrać to telefon dostępny będzie w Play od 21 czerwca (czyli jutra) w następujących cenach:
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Nadchodzi HTC Cha Cha”

  1. Oszaleli… tyle kasy w abonamencie za Cha Cha ? Bawiłem się nim i w moim odczuciu to bardziej uwstecznienie serii HTC niż krok w przód, w dodatku za taką kasę lepiej wybrać coś normalnego…

  2. podpisuje się pod tym co napisał kolega wyżej. Tysh miałem okazję się nim bawić i nie widzę jakiegoś szału w nim. Próbowali zrobić coś na wzór BB ale sorki za taką cenę nie ma szans na zrobienie kariery. 600 z ł w 59zł abo kolejny niewypał cenowy zaraz po wildfire 2….

  3. A ja go kupiłem 😀 Ale na wolnym rynku. Wyszedł mnie 770zł z przesyłką. Kupowałem świadomie jako alternatywę dla E72 czy bb 9780. Facebooka nie używam, za to obsługa tego sprzętu jest świetna! Jest przewygodny w użytkowaniu. Gdy rozmawiam i mailuję mam bateryjkę przed 48h (czyli dwa dni i dwie noce). Jestem bardzo zadowolony!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.