BlogPlay.eu

Zestaw mobilnego Internetu na Grouponie

06.14.2011 10:09:59 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news, Play Online
Od dzisiaj w serwisie Groupon dostępny jest kupon promocyjny uprawniający do zakupu zeestawu składającego się z nastepujących elementów: Modem USB Huawei E173U-2 Starter Play Online na kartę z 1 GB na początek (do wykorzystania przez 2 tygodnie) w cenie 109 zł co daje nam 50% obniżkę w stosunku do normalnej ceny. Więcej informacji znajdziecie na stronie Groupon.pl
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Zestaw mobilnego Internetu na Grouponie”

 1. koszt wysyłki wynosi 14pln

 2. Po zamowieniu wyskakuje komunikat: Wystąpiły następujące błędy: Problem z rezerwacją produktu. Proszę spróbować póżniej.

 3. Bo(o)t manager napisał:

  U mnie ten sam komunikat. Czyżby znów wirtualna promocja?

 4. Najpierw był problem z rezerwacją produktu, później anulowali moje zamówienie pisząc:
  Aktualny status zamówienia: Anulowane (przed realizacją)
  “Witamy

  System negatywnie zweryfikował zamówienie, z powodu błędnych danych osobowych.
  Prosimy o złożenie zamówienia ponownie poprzez Naszą stronę internetową http://www.play.pl bądź telefonicznie 790500500.”

  Pod podanym numerem telefonu nic się nie da załatwić. Wszystko na maila. W mailu proponują, aby złożyć jeszcze raz zamówienie. Problem w tym, że ten kupon Groupona został wykorzystany w momencie złożenia pierwszego zamówienia.
  Skandal, żenada, makabra. Mimo, że jestem abonentem sieci Play, to nikomu jej nie polecam ze względu na obsługę klienta.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.