BlogPlay.eu

Zmiany w cennikach – 10.06

06.10.2011 0:39:04 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, Nowe telefony, oferta, PLAY news
W dniu dzisiejszym do oferty czwartego operatora wchodzi Samsung Samsung C3750. Z oferty na życzenie do oferty podstawowej przesunięty zostaje model myPhone 1070 chiaro (swoją drogą całkiem ciekawy, zastanawiam się ile takie cudo wytrzymuje na baterii, ktoś wie?). Zmianie ulega cena telefonu HTC Desire. Cennik: Cennik 10 czerwca 2011
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Zmiany w cennikach – 10.06”

 1. Czy może ktoś napisać jak się zmienia cena Desire – była tańszy czy droższy ?

 2. DDLuku, wiesz może coś na temat nowych modeli mających się pojawić latem?

 3. Ja stawiam na ZTE Skate. Co prawda pewnie pod koniec wakacji (premiera była wczoraj, w lipcu pojawić się ma we Francji i UK). Ekran 4,3″, Ginger a to wszystko za niecałe 800zł.

 4. Desire był wcześniej tańszy tak się zmienia
  Abo All Inclusive 79 – 299,349
  Abo All Inclusive Max 85 -99,149,199

 5. biedronka napisał:

  z tegorocznych nowości – ZTE Skate jest fajny, ale okazał się dość drogi. Dlatego wołałabym coś tańszego np. Alcatela OT-990. Kiedyś były zapowiedzi, że może być w Play. Może w abonamencie do 50 zł dało by się go kupić za 1 zł. Chyba że Skate stanieje.

 6. Daniel – dzięki za info.

 7. president napisał:

  @ biedronka, też czekam na tego Alcatela. Czytałem, że ma kosztować w Polsce około 600 zł poza abonamentem, co jest dobrą ceną.

 8. nie wiem jak inni ale ja na ten blog juz prawie nie wchodzę, kiedyś jeszcze bylo ok, teraz nie dość że wszystko jest wcześniej na telepolis i blogu Gruszki, to w dodatku jest dokładnie ta sama treść abo jeszcze mnie, bardzo mało komentarzy, bardzo mało przecieków i innowacji 🙁 wiem że nie jest to proste… ale cóż.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.