BlogPlay.eu

Play i Coca-Cola

05.02.2011 23:59:00 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, Play Fresh, PLAY news
Czyli darmowe startery i doładowania od Play & Fanty i Sprite Od 4 maja 2011 roku startuje promocja Play, Fanty i Sprite’a, w której za każdy kod umieszczony pod nakrętką Fanty lub Sprita każdy może dostać doładowania i startery Play. Klienci Play korzystający z ofert „Play Fresh”, „Play Karta” i „Nowy Play na Kartę” mogą za kody spod nakrętek odbierać doładowania 2 zł. Ci, którzy nie mają jeszcze telefonu na kartę w Play mogą odebrać darmowy starter Play Fresh, z którym przez 10 dni będą rozmawiać i SMS-ować za darmo w Play. Promocyjny starter można otrzymać wysyłając sms na numer 790 300 900 w treści wpisując kod spod nakrętki Fanty lub Sprita. W ciągu 72h wysyłany jest elektroniczny kupon zwrotny, który upoważnia do odebrania startera w Punkcie Sprzedaży Play. Limit przyznawanych starterów dla jednego numeru biorącego udział w promocji to 9. Aby dostać doładowanie należy kod spod nakrętki wysłać z numeru Play na numer 790 300 600. W ciągu maksymalnie 3 dni konto klienta zostanie zasilone kwotą 2 zł. Miesięcznie można w ten sposób doładować konto na 16 zł. Aby wziąć udział w promocji „Startery i doładowania Play za kody” zarejestruj swój numer telefonu na stronie www.cocacola.pl/play Promocja trwa do 31 grudnia 2011 roku lub wyczerpania nagród. Akcję „Startery i doładowania Play za kody” organizuje Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. przy współpracy z Coca-Cola Poland Services sp. z o.o i P4 Sp. z o.o. Więcej informacji na stronie http://www.cocacola.pl/play (witryna dostępna od 4 maja) Regulamin promocji:Regulamin oferty promocyjnej startery i doładowania Play za kody
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “Play i Coca-Cola”

 1. Czy rozmowy i SMS-y z darmowego startera obowiązują w roamingu?

 2. googlebot napisał:

  Szkoda, że dotyczy tylko butelek 0,5 litra :/

 3. Najgorsze jest to że trzeba się rejestrować na playmobile.pl/cola – To oznacza że za pare złotych będzie mi przychodziło gówno reklamowe i dostaną mój numer juz na zawsze do wysyłania tego ścierawa.. Nie polecam !

 4. NabityWButelkę napisał:

  I wcale nie za każdy kod z butelek 0,5L fanty, czy sprite!!! Tylko konkretne butelki oznaczone specjalną etykietą! Kupiłem fantę pomarańczową i g*wno dostałem! W sklepach nie ma tych butelek jeszcze!

 5. TO jest kaszanka strona nie działa sms -em nie da rady .strony nie ma od poniedziałku remont to jest robienie w wała ludzi i minus dla play i coca coli .Wysłałem 2 kody i czekam od poniedziałku gdzie te 72 godziny .
  🙁

 6. strona nie dziala. jak uzyc inaczej kodu

 7. sms nie stracisz 9 groszy

 8. kupiłem specjalnie 8 półlitrówek fanty zamiast 2 x po 2 litry, zapłaciłem 2 razy tyle a teraz nie mogę wpisać kodu bo stronka już niedziała dobrych parę dni
  myślałem że taki duży koncern jak Coca Cola jest wiarygodny, ale zawiodłem się. Czy firma , najbardziej znana na świecie, nie potrafi uruchomić stronki intermetowej od jakiegoś czasu??

 9. Romano, pretensje to zgłaszaj do Play. TO przez nich od tygodnia nie można wykorzystać kodów…

 10. a ja mam sto darmowyh esemesuf

 11. Nie można się zarejestrować na stronie “https://www.coca-cola.pl/Rejestracja-krok-2 “. Nie działa przycisk ” dalej “. Co z tym zrobić ?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.