BlogPlay.eu

Q1 2011 – wyniki MNP

04.27.2011 11:17:08 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news
Zgodnie z informacjami przekazanymi w dniu wczorajszym przez rzecznika prasowego czwartego operatora, wyniki przenoszenia numerów do Play wyglądają następująco:
  • Styczeń 72%

  • Luty 74%

  • Marzec 66%

Procenty oznaczają ilość przesień do Play ze wszystkich przeniesień numerów w danym miesiącu. Jak widać rośnie nam monopolista na przeniesienia :)
 
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Q1 2011 – wyniki MNP”

  1. tylko nie piszcie że play zbiera klientów na kartę bo to są głównie przeniesienia na abonament. Piszę tutaj do geniuszy którzy non stop męczą tyłki swoimi komentami 🙂

  2. Abonament za … złotówkę?

  3. duży spadek w marcu, kwiecień pewnie będzie jeszcze gorszy bo orange poprawiło ofertę lojalnościową.

  4. Dziwne że podają tylko dane związane z przenoszeniem kart sim a nigdy danych o wyniku finansowym spółki P4 sp. z o.o. To mnie bardzo ciekawi przy tej charytatywnej działalności konsultantów w salonach którzy są w stanie dać np. telefon marki HTC za 1zł w abonamencie za 59 zł gdzie telefon jest więcej warty pewnie niż cały kontrakt. Więc w sumie co z tego że przyjmą 100 dziadowskich abonamentów za 25 zł czy 15 zł skoro konkurencja na paru kontraktrach odpowiedniej wysokości zarobi więcej niż oni. Co to za sieć która żyje z pre-paidów i niskich abo?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.