BlogPlay.eu

Play wyłącza e-Awizo do faktur wysyłanych w formie papierowej

03.30.2011 16:40:58 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news
W dniu dzisiejszym otrzymałem od Play następującego maila: Szkoda, że usługa ta zostanie definitywnie wyłączone bo była dla mnie bardzo przydatna. Z informacji jakie przekazali mi dzisiaj czytelnicy wynika również, że nie ma już potrzeby wysyłania do Play podpisanego wniosku o e-Fakturę. Cała procedurę można dopełnić korzystając z witryny Play24.
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Play wyłącza e-Awizo do faktur wysyłanych w formie papierowej”

 1. witam , ja wysłalem na oborniki(adres korespondencyjny) wypowiedzenie formy efactury bez jakiegos wiekszego kontaktu i informacji chociaz telefonicznej- a jedynie na adres mailowy przesłałi ze usługa nie moze byc wyłanczona bo nie podałem nr abonenta ,wszelkie inne dane były adres ,imie nazwisko itp teraz idzie reklamacja na ta sprawe…. ot cały plaj fajan oferta tylko obsługa zerowa jeszcze….

 2. jakby dali pakiet MB zamiast minut to z chęcią bym skorzystał z e-faktury. minut i tak nie jestem w stanie przegadac.

 3. jareks daliby Tobie 2 mb to akurat wejdziesz na onet parę razy 😛

  Najlepsze jak dają w abonamencie ze stanem darmowym gratisowy pakiet minut do play 😀

 4. ale i tak nie da sie aktywowac
  info ” w trakcie zmian ”
  po ponownym zalogowaniu ” niekatywne ” i proces mozna powtorzyc

  na BOK – kaza slac na KOMORNIKI – oni nie moga wlaczy z systemu

 5. O, jak bez wysyłania listu można zmienić to good. A jakieś profity dają za zmiane na e-faktura?

 6. 30 minut za 0zl przez 6 mc potem 3zl

 7. BOK play jest zajęty pisaniem pochlebnym komentarzy na facebooku play. Co Ty od nich wymagasz, że czas maja dla Ciebie? Przecież dorabiaja do pensji…

 8. Przypomniałem sobie !!!!!

  Dlaczego play przechodzi na E-faktury. Nie dla ekologii. Dzwoniłem do Ery;] Unia Europejska wydała rozporządzenie aby wszystkie faktury były w formie elektronicznej od operatorów gsm i ERA wszystkim właczyla je w formie online z nowym rokiem i trzeba było zamówić otrzymywanie je w formie papierowej.

  Play coraz mocniej żenujacy. Było rozporzadzenie to pajace z marketingu wymyslily by durne polaczki omamić jacy to oni cool ;]

 9. @Ehhhhhh
  masz jakiś link do tego rozporządzenia czy uwierzyłeś ba słowo co Ci powiedzieli na Erze ?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.