BlogPlay.eu

28 komentarze dla wpisu “Konkurs – LG oraz Streetcom – odpowiedz tutaj”

 1. 129 gram

 2. 127g

 3. 127g

 4. 127 g

 5. Romano_87 napisał:

  127 g

 6. 129g

 7. Grzegorz napisał:

  129 g

 8. 129 wraz ze standardową baterią

 9. Koniec konkursu. W związku z tym, że na stronie LG waga wynosi 129g a na stronie organizatora czyli Streetcom 127g po rozmowie z organizatorem konkursu postanowiliśmy uznać obie odpowiedzi za prawidłowe.

 10. 129 gram

 11. 129g

 12. 129 gram

 13. 129 gram

 14. dobrze jest robic konkurs, kiedy organizator NIE ZNA jednej odpowiedzi. a skoro obie odpowiedzi sa poprawne to sluchawki wygrali Artur i Manuel a kupony Dejman i Mestiso.

  BRAWO!

 15. 128 g

 16. @danny

  Dlaczego uważasz, że nie znamy jednej odpowiedzi? W dokumentach przekazanych przez producenta waga to 127g zaś na jego stronie internetowej 129g. Po konsultacji uznaliśmy, że obie odpowiedzi będą uznawane za prawidłowe w związku z czym wygrywają dwie pierwsze osoby czyli:

  Artur – słuchawki
  Manuel – kupon

 17. Z logicznego punktu widzenia sądzę, że nie może być 2 poprawnych odpowiedzi. Sam się wkopałeś regulaminem (paragraf 2, punkt 3a):
  “Uczestnik Konkursu może poszukać odpowiedzi na Pytanie na stronie http://www.streetcom.pl/lg“. Może, ale nie musi. A tam jest inna odpowiedź-też prawidłowa…
  Zamiast tego w regulaminie należało wskazać, że prawidłową odpowiedzią są np. dane zawarte na stronie internetowej producenta. I było by po kłopocie!

 18. @danny

  Ja nadal nie rozumiem Twojego sensu rozumowania. To, że ktoś może skorzystać ze strony nie oznacza, że odpowiedź musi się tam znajdować prawda? Jakbym organizator napisał, że uczestnik może korzystać z google to co byś napisał? Organizator udostępnił swoją stronę w celu przedstawienia zalet telefonu. Nigdzie nie jest napisane gdzie odpowiedź się znajduje. Fakt, że postanowiliśmy uznać dwie odpowiedzi za prawidłowe jest tylko na rękę uczestników konkursu.

 19. Mnie chodzi tylko o to, że zasugerowałeś stronę z prawidłową odpowiedzią. Pech chciał, że na stronie LG jest inna waga. A nie wskazałeś źródła prawidłowej odpowiedzi (co zasugerowałem wcześniej). Nie mogłem wziąć udziału w konkursie więc nie mam w tym interesu. Patrzę na to jedynie prawniczym okiem. Także bez nerw!

  O której wadze myślałeś, organizując konkurs? 😉

 20. Witam!

  Wtrącę się do dyskusji;)

  “Fakt, że postanowiliśmy uznać dwie odpowiedzi za prawidłowe jest tylko na rękę uczestników konkursu.”
  Jesli mam być szczery, to mi to troche nie na ręke. Wolałbym słuchawki. I byłem już prawie przekonany, że udało mi się z tymi 127g. Mimo wszystko bardzo fajnie, że organizuje sie tutaj tego typu konkursy.

  Tylko zastanawiam się nad wartością tej drugiej nagrody. Cena tego LG na ich stronie to 866zł – 25%, co daje w rozliczeniu: 649,50zł z przesyłką.

  Na Allegro na ten moment, ten sam nowy telefon mozna dostać za 599zł z przesyłką przy opcji kup teraz, a może gdyby się policytowało na innych aukcjach to nawet taniej;)

  Wniosek, jak dla mnie, nasuwa się sam.

  Natomiast słuchaweczki, wg mnie bardzo fajny gadżet:)

  Pozdrawiam

 21. No niestety 😛

 22. 130066980 napisał:

  jedno pytanie, dwie odpowiedzi, czy blogplay.eu jak zwykle kantuje!

 23. Ddluk zrezygnuj lepiej z wszelakich konkursów, będziesz miał chociaż spokój 😉

 24. Łukasz Król napisał:

  waży 129 gram

 25. jacwis11 napisał:

  nie wiem juz sam ile wazy

 26. 129 g

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.