BlogPlay.eu

5 komentarze dla wpisu “Obiżka cen smartphonów”

 1. Sorki, ale nie wiedziałem gdzie to napisać.
  Play to cwaniaki i tyle, zawsze polecałem znajomym sieć Play, ale teraz sam się od niej odwracam…
  Sytuacja wygląda następująco:
  Umowa kończyła mi się w lutym, więc w styczniu wysłałem z pomocą punktu sprzedaży odpowiednie pismo, że chcę po zakończeniu abonamentu przejść do oferty play fresh, wszystko ok, dostałem listowną odpowiedź, że numer w dniu 19 marca zostanie przeniesiony do oferty PF, 20 marca otrzymuję kolejny pakiet złotówek w abonamencie. Dzwonię do POKu, Pani przeprasza i mówi, że jak najszybciej sprawa zostanie załatwiona, i numer będzie w PF. Dzisiaj dzwoni do mnie zupełnie inna osoba z POKu, i mówi mi, że z powodu nieuregulowanych płatności(ostatnia faktura o której zapomniałem) okres wypowiedzenia przedłuża się o kolejny miesiąc! W piśmie odpowiadającym na wypowiedzenie, nic o tym nie wspomnieli. A gdy powiedziałem, że Pani do której dzwoniłem w POKu mówiła mi, że to ich błąd, powiedział z ironią, że jak chcę to mogę wysłać zażalenie na jakość obsługi w POKu. Szkoda, że sieć tak traktuje klientów, którzy dalej chcą w tej sieci zostać… Zero szacunku do klienta, który dalej chce pozostać w sieci, i jest w pewien sposób jej wierny.
  Szkoda.
  Ddluk i inni użytkownicy bloga niech się wypowiedzą, czy mi się tylko wydaje, czy rzeczywiście coś tutaj jest nie tak. ?
  Pozdrawiam

 2. BeJot trzeba płacić a nie masz pretensje .
  Gdybyś Ty był fair to wszystko byłoby ok już byś był we freshu .
  Widzisz drzazgę w oku innych a u siebie nie widzisz drzewa.

 3. Proponuję przyjrzeć się praktykom play odnośnie:

  1. Play&Buy – absolutny hicior kręcenia wała.
  2. Playstation 3 za punkty w promocji poleć play znajomym. Odbijanie piłeczki i zlewanie klientów od listopada.
  3. Doladowania przez strone play aby uzyskac dodatkowe 10%. Kasa schodzi z konta automatycznie a uzupelnienia nie ma czasem do 48h i dluzej;]
  4. “aktualizacje po 800mb” czyli jak play dorobił się na internecie w iphone,htc hd2-rachunki po 800zł za pliki niewiadomego pochodzenia których źródło jest nieznane.
  5. Stare taryfy i wylaczanie nadajnikow play w godzinach nocnych i automatycznie przelaczenie neta do sieci plus ze stawka 12gr/100kb 😀
  6. Cennik numerów 0801 itd w starych taryfach ktorego nie ma 😀

  subiektywne must have p4.

 4. Bartholomew napisał:

  Eeee… Desire HD tanieje? W All Inclusive MAX akurat takie same ceny są dziś jak na tych niby nowych cennikach.

 5. Bartholomew napisał:

  Tfu! Napisałem “dziś” zamiast wczoraj :] 649 zł za Desire HD w A.I.Max 115 było już wcześniej.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.