BlogPlay.eu

Relacja z wczorajszej konferencji

03.15.2011 13:52:42 · Opublikowano w 4G, ciekawostki, inne, oferta, PLAY news
Wczorajsza konferencja upłynęła pod znakiem nowości w ofercie dla firm. Szef marketingu Bartosz Dobrzyński, rozpoczynając prezentację, przypomniał wyniki badań satysfakcji klientów przeprowadzonych przez UKE. Wynikało z nich, że Play jest najlepiej ocenianym i postrzeganym operatorem również przez klientów biznesowych. Chcąc umocnić swoją dotychczasową pozycję i jednocześnie zdobyć nowych klientów Play postanowił uaktualnić ofertę o możliwości które daje sieć 4G. Przypomniano, że do końca kwietnia br. ma znaleźć się w niej 80% populacji. Nowe taryfy będą bazowały na pakietach kwotowych które można wykorzystać na połączenia głosowe, smsy i mmsy. W przypadku Internetu zastosowano model znany z taryf All Inclusive dla klientów indywidualnych, czyli pakiet bezpiecznego Internetu do wykorzystania również w roamingu krajowym. Największą nowością jest taryfa Firma VIP (250pln netto) w której można dzwonić bez limitu do wszystkich sieci w Polsce oraz korzystać z 2Gb pakietu danych. Przedstawiciele Operatora zastrzegli, że dysponują odpowiednimi narzędziami aby uniemożliwić ewentualne nadużycia i łamanie regulaminu podczas korzystania z tej taryfy. Kolejną ważną informacją dla klientów Play jest wprowadzenie usługi BlackBerry zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Reprezentanci operatora z optymizmem patrzą na rozwój usług BB w swojej sieci i mają nadzieję, że dzięki temu marka i ten typ usług będzie w Polsce bardziej popularny. Play chce być operatorem który będzie miał w tym duży udział – jest otwarty na wprowadzenie do swojej oferty wersji usługi dla pre-paid oraz tabletu PlayBook, ale jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek konkrety bez stanowiska RIM.
Źródło:

15 komentarze dla wpisu “Relacja z wczorajszej konferencji”

 1. Wielki plus za relację z konf. Mam nadzieję, że wziąłeś sobie do serca moją ostatnią krytykę drogi autorze bloga. Pzdr

 2. Jak wprowadza BIS dla pre-paidu to bedzie rewelacja. Oby jak najszybciej!

 3. DDluk porusz następujący temat: stały klient w taryfach biznesowych otrzymuje mniej minut od nowego w ofercie bez telefonu!

 4. “DDluk porusz następujący temat: stały klient w taryfach biznesowych otrzymuje mniej minut od nowego w ofercie bez telefonu!”

  Buahahah hit sezonu:D To normalne, ze w play staly klient ma gorzej niz nowy. Nie obowiazuja rabaty. Ceny telefonow drozsze. Zupelnie odwrotnie niz u ery,orange czy plusa.

  play rajcuje sie nowymi aktywacjami a ilu klientow odchodzi to juz temat rzeka.

 5. Ehhhhhh napisał:

  na blogu gruszki ktoś napisał, że są ukryte opłaty “aktywacyjne” wynoszące 35zł w każdej taryfie biznesowej. Ktoś zerkał?

 6. Krzysiek napisał:

  Ehhhhhh: odezwał sie ten co twierdzi iż bb torch jest w cenniku i obliczył o ile taniej mozna go kupic na allegro niz w PLAY. Szkoda tylko, iz tego modelu nie ma w PLAY!!! Oficjalnie nie ma, a Ehhhhhh twierdzi, iz jest.

 7. krzysiuio Ty jestes jednak niepełnosprytny 😀

  “Ehhhhhh napisał:
  14 marzec 2011 o godz. 14:31
  Play=kup telefon na allegro ;]

  torch 9800 wzgledem cennika terminali RIM w play to wydatek 4000zł ”

  Torch WZGLĘDEM cennika terminali RIM

  Ale po co wymagać od miasta konowicza myślenia , jesli mają tak ubogi zasób słów 😀

  weź idź kolektyw zwal se gruchę na tedx, wtopę zaliczyles przy windows phone jak Cie wysmiali to sie u gruchy boisz juz szczekac;]

 8. Krzysiek napisał:

  Ehhhhhh: mało wie, duzó mówi. Kto to? Ehhhhhh
  – po pierwsze schowaj sie z tymi mądrosciami u cioci na imieninach,
  – po drtugie: nie mieszkam w Białyumstoku.

  Co wszystkie funkcje homosapiens masz zaburzone? W szkole ośla ąłwka non stop była w twoim posiadaniu? Skoro toprcha nie ma w cenniku to nie wspominaj o nim – nie wiesz co by było gdyby. Kwadratura koła.

 9. Krzysiek napisał:

  Ehhhhhh: niczego sie nie obawiam. wielka mi afera: windows mobile zamiast windows phone. Za to ty masz defekt kolyski. Na czole sobie wypal blogplay.eu.

 10. Ehhhhhh napisał:

  hau hau kolektyw

  wielka mi afera windows mobile zamiast windows phone….

  A jak u gruszki szczekał aż go wszyscy zjechali, że ddluk nie ma racji gdy zwrocil deliaktnie uwagę 😀

  sluchaj idz serio na tet-a-tet ze swoim mentorem podczas tedx do sluzbowej toalety porozmawiacie sobie o play wyżalisz mu sie na całe zło i szczytujac wykrzyczysz wszystkie regulaminy usług bo widze, ze niedopieszczony jestes ;]

 11. Ehhhhhh napisał:

  ej kolektyw to chyba nie jest po Polsku co bełkoczesz 😀

  “- po drtugie: nie mieszkam w Białyumstoku.”
  “W szkole ośla ąłwka non stop była w twoim posiadaniu? Skoro toprcha nie ma w cenniku to nie wspominaj o nim”

  Zapomniałem, że ty wiedzę czerpiesz wprost ze źródełka play… tak tak tego źródełka z którego siorbiesz życiodajną energię play niczym dziecko mleko matki, nawet kolor sie zgadza;)

 12. Te ukryte jak to nazywasz to oplata aktywacyjna w postaci 29 zl netto , czyli 1,23 aktywacja oraz 34,44 za pakiet 1,8 GB w ramach tego 😛

 13. A czy w ramach 80% populacji objętej zasięgiem 4G znajdą się pracownicy z budynku Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy? Może 4G to za duże oczekiwanie, czy w ogóle będzie tam jakikolwiek zasięg PLAY?
  W tej chwili telefony tej sieci są tam (zwłaszcza na wyższych piętrach) bezużyteczne, jedyną metodą na korzystanie jest ręczne wymuszenie sieci Plusa…

 14. @wiktor myslenie czasem boli

  Jeśli aktywacja to 29zł netto dlaczego rozbijasz ją na 2 bazowe:

  1zł aktywacja

  34.44 pakiet internetowy.

  Aktywacja to 1zł? To place 1 zł a nie 35zł.

 15. Grzegorz napisał:

  Nieźle :-).

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.