BlogPlay.eu

[Aktualizacja]Dodatkowe koszty w Play Online All Inclusive?

03.02.2011 14:10:02 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news, Play Online
Po przejrzeniu regulaminu nowej oferty All Inlusive w oczy rzuca się pewien zapis o którym na konferencji nie było mowy, nie pojawia się on również na stronie operatora a dotyczy dość znacznych kosztów dodatkowych w przypadku podpisania umowy na internet. Ogólne warunki skorzystania z Oferty Promocyjnej „Play Online”
2. Warunkiem skorzystania z niniejszej Oferty Promocyjnej jest zakup przez osoby, o których mowa w pkt 1 powyżej, pakietu SMS zgodnie z pkt 9 niniejszej Oferty Promocyjnej.
9. Zgodnie z pkt. 2 niniejszej Oferty Promocyjnej Abonent zobowiązany jest do zakupu pakietu 1000 SMS do wszystkich za jednorazową opłatą 58 PLN w przypadku wyboru Abonamentu Play Online 15 lub pakietu 300 SMS do wszystkich za jednorazową opłatą 8 PLN w przypadku wyboru Abonamentu Play Online 39, Play Online 49, Play Online 69 lub Play Online 99. Opłata za pakiet SMS będzie uwzględniona na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym w oddzielnej pozycji. a. Aktywacja pakietu SMS następuje w ciągu 24 godzin. b. Pakiet SMS ważny jest od dnia jego aktywacji do ostatniego dnia pierwszego, pełnego Okresu Rozliczeniowego następującego po aktywacji Karty SIM/USIM. Liczba SMS w ramach pakietu jest proporcjonalna do liczby dni pozostałych do końca tego Okresu Rozliczeniowego. c. Pakiet może być wykorzystany na wysyłanie krajowych wiadomości SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych z Sieci Telekomunikacyjnej P4 z wyłączeniem numerów stacjonarnych. d. Niewykorzystane w danym Okresie Rozliczeniowym SMS z pakietu nie przechodzą na kolejne Okresy Rozliczeniowe. e. Po wykorzystaniu Pakietów SMS w danym Okresie Rozliczeniowym, opłata za SMS jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty Play Online II.
Z powyżej informacji wynika, że osoba, która dokona zakupu np. oferty Play Online All Inclusive 15 w pierwszym rachunku oprócz kwoty zobowiązania naliczonej proporcjonalnie do dnia miesiąca, opłaty aktywacyjnej w wysokości 1 zł doliczyć będzie musiała kwotę 58 zł!! za Pakiet 1000 smsów, który trzeba będzie samemu aktywować. Nie wiem jak Wy ale dla mnie jest to rozbój w biały dzień. O komentarz do tego wpisu poprosiłem rzecznika prasowego Play. Aktualizacja: Z tego co piszą czytelnicy wynika, że jest to podzielona opłata aktywacyjna na dwie części czyli 1 zł + 58 lub 8 zł. Zastanawia mnie tylko na co komu smsy w usłudze Play Online?
Źródło:

52 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]Dodatkowe koszty w Play Online All Inclusive?”

  1. autoall napisał:

    play chwali sie 4g a ledwo 3g ma na poziomie 2 mbita, przy playonline all inclusive do 4 mbita maksymalnie w Białymstoku osiągam 2,7mbita.Średnio jest to 1,5 megabita więc pytam jakie 4g skoro 3g jest do 7 mbita?

  2. WIelu pochlebców ze podoba im sie ukryta oplata to wynajęte krzykacze z play. tyle w temacie

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.