BlogPlay.eu

10 komentarze dla wpisu “Prezentacja z dzisiejszej konferencji”

 1. o dzizys 🙂
  do 2013 40 % gospodarstw w UE ma miec szerokopasmowy internet, play to fakt .. czy o fuck 😉
  no cóz PLAY chyba nie ma szerokopasmowego internetu nie wiem jak oni chca zrobci HSPA + skoro HSPA nie dziala dorbze za sprawa dostepnosic swiatlowodow do kazdego node B ..dadza pare E1 po radiolini i jak koncowy urzytkownim ma miec chodzby 1Mb/s stabilnego łacza..
  Proszą was zreszta tak nie jest tylko u PLAY no ale ta pierdologia o super łączach po prostu powoduje u mnie rozstrój zołądka..
  długo takiego dostępu nie będzie

 2. PS. jest godzina 13:20 Warszawa okolice placu Konstytucji ze wspomnianego 1mbit/s mam maks 100 kb w peaku 🙂 1 Mbit to osiągam około połnocy i wcześnie rano..

 3. A gdzie ta relacja z konferencji?

 4. Tak jak pisałem wcześniej w komentarzach relacji live nie było. Jak tylko nasz wysłannik wróci to pojawi się podsumowanie konferencji.

 5. Wysłannik nie miał telefonu w Play i nie mógł korzystać z internetu ;-P

 6. Przecież będzie nawet i 5g ale na papierze. W regulaminie pisze predkosci do”..”. Podpisujesz umowe a net 100kb/s klakierzy z blogu gruszki odpiszą w regulaminie pisze predkosc do i pozamiatane.

 7. na innym portalu już dali foty. Boski namiot i żurek mmm. Wyszydzone play-rozstawiony namiot obok pałacyku. Jaka sieć takie warunki.

  Prezentacja sieci “4”G w namiocie w jakiejs wiosce pod warszawą.

  Aż się boję co postawia w barcelonie-poza halą będzie stanowisko play 3 krzesła i darmowy żurek a rzecznik w spódnicy tańczący kujawiaka. Wieś tańczy i śpiewa.

 8. Kryniczanin napisał:

  A moze by tak napisac cos o podwyzkach w pre-paid play?Od 2 marca polaczenie z wspanialym BOK Play drozeje w pre-paid z 1pln na 1,50pln.Dostalem poczta list od Play.

 9. @Kryniczanin Tak play walczy z telefonami widmo których nie ma na stanie -cena zaporowa i to samo robi z BOK-konsultanci odwalają manianę więc zapłacimy wiecej żeby nie chciało nam się do nich dzwonić tylko przez play24 zgłsozenia skladać.

 10. @Kryniczanin. To nie dzwoń do BOK. Zaoszczędzisz sobie kasy i nerwów ;).

  Przynajmniej tak słyszałem, gdyż nigdy do nich nie dzwoniłem będąc w Play przez ostatnie 1,5 roku.
  Jak byłem w Erze przez 11 lat zatelefonowałem do BOA jedynie 3 razy. Pierwszy raz z pytaniem jak i kiedy mogę rozwiązać umowę (później byłem w TT), drugi raz jak zapomniałem PUK ;). Trzeci to jakoś nie pamiętam o co pytałem, ale to była jakaś drobnostka. A wtedy nawet nie było innego kanału komunikacji.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.