BlogPlay.eu

TelePlay – beta 2

01.23.2011 13:43:04 · Opublikowano w beta, ciekawostki, inne, oferta, PLAY news
Jakiś czas temu Play przedstawił ciekawe rozwiązanie umożliwiające dzwonienie i wysyłanie smsów, ze swojego numeru przy pomocy przeglądarki internetowej o nazwie TelePlay. Pierwsze część testów trwająca 30 dni niedawno się zakończyła, rozpoczął się więc etap drugi zbliżający nas do komercyjnego startu usługi. Od początku byłem i jestem pozytywnie zaskoczony możliwościami TelePlay. Zastanawia mnie jednak fakt czy taka usługa w moim wypadku jest mi potrzebna? Wydaje mi się, ze nie. Od aktywacji skorzystałem z powyższej ciekawostki dokładnie jeden raz :) P.S. Nie wiem kto tworzył poniższe propozycje znaków graficznych usługi ale powiem jedno. Żaden z nich mi się nie podoba:
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “TelePlay – beta 2”

  1. Są po prostu kiepskie.

  2. a mi się podobają. Wymyślne, nowe, po prostu inne

  3. Otoz to, telefony są od dzwonienia a nie komp. Swoją drogą można niezłe numery robić (ciekawe czy np. rozmówca będzie słyszałał słuchane przez nas mp3 z winampa). I czy można odbierać przez przeglądarkę

  4. Dla mnie logo 3 jeszcze jest do zaakceptowania.
    Ogólnie mało czytelne

  5. Opcja genialna gdy jest się za granica a posiada się abonament. Wiem Sama sprawdzilam. Stawka jest pobierana jak za połączenie krajowe z Pakietu Złotówek.

  6. “Nie aktywowałeś usługi TelePlay
    lub wygasł dostęp do usługi.” – takie coś mi się pojawia mimo,że mam włączoną usługę. Ja wysyłam jeszcze raz TEST na 18353 to jest napisane,że usługa jest już włączona. Kiedyś mi to chodziło bez problemu(stara beta) na innym numerze i się dobrze sprawdzało za granicą. Dodam,że kolega ma play i jesteśmy razem za granicą i usługa mu działa. Co może być nie tak??

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.