BlogPlay.eu

Zmiany w cennikach – 18.01

01.17.2011 23:17:32 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, Nowe telefony, oferta, PLAY news
Z dniem 18 stycznia tego roku do oferty podstawowej trafi LG Swift 7. Telefon bardzo fajny wizualnie ale strasznie drogi. Jeżeli Microsoft chce by telefony z jego systemem miały większe wzięcie to powinien sprawić by WP7 działał również na słabszych telefonach (na chwilę obecną telefon musi spełniać dość wysokie wymogi Microsoftu). Cennik: Zmianie ulegają również ceny poniższych telefonów: Dodatkowo dnia 31.01 z cennika usunięte zostaną następujące modele:
 • Nokia N85
 • Nokia 8800 Carbon Arte
 • Nokia 8800 Gold Arte
 • Nokia 8800 Sapphire Arte
 • Sony Ericsson W350i
 • Sony Ericsson W980
 • Samsung C270
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Zmiany w cennikach – 18.01”

 1. swift 7 w mixturze 30×10 w takiej samej cenie co na karte ;]

 2. Play ogólnie ostatnio daje po garach, albo ceny w cennikach nie trzymają się kupy albo telefony są tylko na papierku a w salonach nie mają pojęcia kiedy je dostaną.

 3. Microsoftowi ogólnie rynek telefonów jakoś nie leży. Był projekt KIM, który miał być telefonem marki Microsoft i szybko to zażucili. Co do systemu to Windows Phone 7 wydaje się punktem zwrotnym na niekorzyść Microsoftu. W przypadku mobilnego Windows zdażało się także nieudostepnianie nowej wersji systemu mimo spoełniania przez sprzęt minimalnych wymagań. Tak było np. z Samsungiem I780, który nie dostał Windowsa Mobile 6.5, choć się nadawał (nieoficjalne buildy z XDA Dev to udowodniły). Samsung chciał jednak w ten sposób skłonić użytkowników do wymiany tego sprzętu na nowszy. I w końcu skłonił (teraz mam Wave 723, który traktuję jako przejściówkę do czegoś ciekawszego). Co do Windows Phone poważnie się zastanawiam, jednak widzę, że pewniejszy rozwój daje Android. W Polsce Windows Phone 7 nadal może mieć powodzenie ze względu na AutoMapę, chyba że ta będzie miała w końcu wersję na Androida (dziwne, że jeszcze nie ma). Jednak telefony z WP 7 muszą stanieć. Teraz mamy typowy efekt nowości, czyli wysokie ceny na początku.

 4. windows phone 7 -kopiuj i wklej ? Nie ma , dziekuje do widzenia 😀

  adm zauważył debilizm ludzi z play. Jak można dac telefon w tej samej cenie w mixturze co kupowany bez zobowiązań na kartę. Nie będe nawet komentował dostępności tego modelu. Czy ktoś go widział w salonie ? Hop Hop telefoniku ?

 5. Lg już sie wykrusza z systemu microsoftu ponieważ sprzedaż nie stoi na zbyt zadowalającym poziomie a licencja droga…

  Android dalej numerem jeden.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.